Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Zootechniki (Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy, studia mgr- inż. na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, specjalność: Hodowla zwierząt i gospodarka paszowa) i Administracji (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy). Interesują mnie zagadnienia dotyczące wpływu czynników środowiskowych na efekty produkcyjno- hodowlane, zwłaszcza aspekt żywienia zwierząt, i z tym chciałabym związać swoją przyszłość zawodową. Pracę dyplomową na temat: Strawność substancji organicznej określanej metodą in vitro zielonek i kiszonek różnych odmian kukurydzy obroniłam z wynikiem bardzo dobrym. Doświadczenie w branży żywieniowej zdobyłam wykonując analizy pasz w Katedrze Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej UTP. Odbyłam również szereg praktyk zawodowych. Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi i amatorskimi. Chciałabym dalej rozwijać się zawodowo i naukowo właśnie w tym kierunku. Jestem osobą pracowitą i zapewniam, że bardzo szybko zdobędę brakujące doświadczenie.


O MNIE

jeździectwo, scrapbooking, podróże

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier Zootechnik
Nazwa szkoły: uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Hodowli i Biologii Zwierząt Kierunek: Zootechnika Specjalność: Hodowla zwierząt i gospodarka paszowa. Praktyka w laboratorium Katedry Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej - analiza składu chemicznego i strawności pasz.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgosczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Prawa i Administracji Kierunek:Administracja Poprawna interpretacja i praktyczne zastosowanie przepisów prawnych.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące im. H. Sienkiewicza w Koluszkach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil: Matematyczno- informatyczny Biologiczne koło naukowe

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka zawodowa
Firma: Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Odrzechowa
Obowiązki: Praca przy hodowli bydła simentalskiego i hereford, koni huculskich i kozy karpackiej. Pomoc w organizacji Krajowej Wystawy Bydła Simentalskiego, Regionalnego Czempionatu Konia Huculskiego i i Wystawie Ras Rodzimych.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka zawodowa
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka zawodowa
Firma: Lecznica Weterynaryjna "Feniks"


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: każda

Jestem młodą i energiczną osobą. Lubię wyzwania i ciężką pracę, jestem komunikatywny i łatwo nawiązuje kontakty.Ponadto jestem dyspozycyjny.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Ambitna absolwentka zootechniki z pełnym zapałem do pracy oraz świeżą wiedzą popartą pewną praktyką podejmie się zatrudnienia w zawodzie lub jako doradca żywieniowy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Mile widziane oferty związane z hodowlą i użytkowaniem koni.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Dyrektor Handlowy/Operacyjny/Zarządzający

Doświadczony Dyrektor Operacyjny, doskonale rozumiejący wyzwania i potrzeby nowoczesnej organizacji. Szybko podejmuje przemyślanie decyzje i reaguje na zmieniające się otoczenie biznesowe. Odpowiada za funkcjonowanie samodzielnej organizacji produkcyjno - handlowej w zakresie: wyniku ekonomicznego, rozwoju rynku, marketingu i sprzedaży. Ma doświadczenie w budowaniu strategii rozwoju firmy o zasięgu międzynarodowym. Jest osobą ambitną, lubiącą wyzwania. Komunikuje się w języku angielskim w sytuacjach zawodowych.

Sławomir

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy