Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobł młodł,kontaktowł,gotowł do podjłcia pracy w branły hodowli zwierzłt. Głłwnie interesuje mnie trzoda chlewna i bydło. Pochodzł z gospodarstwa,w zwiłzku z tym posiadam dołwiadczenie chowie wyłej wymienionych gatunkłw zwierzłt. Pracł młgłbym podjłł od zaraz, takłe w innych regionach.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogďż˝lnoksztaďż˝cďż˝ce
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil administracyjno-biurowy
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inďż˝. Zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Hodowla zwierzďż˝t i gospodarka paszowa

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Właśnie ukończyłam drugi rok zootechniki i szukam pracy, która pomoże zdobyć mi doświadczenie zawodowe w branży. Jestem osobą zorganizowaną i odpowiedzialną, gotową do ciężkiej pracy fizycznej.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem zaocznym studentem V roku zootechniki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, sumienną i punktualną. ponadto lubię prace ze zwierzętami jak sądze wynika to z faktu iż od wczesnego dzieciństwa miałem z nimi bezpśredni kontakt w gospdarstwie rolnym moich rodziców. Przyswajaną wiedze podczas pracy w gospodarstwie uzupełniłem o bardziej teoretczną wiedze podczas studiów weryfikowaną poprzez praktyki w gospodarstwach ronych zajmujących się hodowlą zwierząt.

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Ukończyłam studia na kierunku Zootechnika, specjalność Hodowla Zwierząt, specjalizacja Żywienie Zwierząt i Paszoznawstwo. Ukończyłam kurs uprawniający do inseminacji owiec i kóz oraz trzody chlewnej. Posiadam także prawo jazdy kategorii B. Biegła obsługa programu Word i Excel, znajomość programów Faktury i Gratyfikant. Trzymiesięczna praktyka na w gospodarstwie rolno-hodowlanym zajmującym się hodowlą bydła mlecznego, miesięczna praktyka w stadninie koni - hodowla koni pełnej krwi angielskiej, miesięczna praktyka w stajni wyścigowej. Praktyka na fermie szynszyli.

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy