Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Nazywam się Piotr Kopczyński, posiadam wykształcenie wyższe, zootechniczne. Pragnę związać się z firmą , której pozycja na rynku jest ugruntowana. Myślę poważnie o swojej przyszłości i dlatego poszukuję miejsca w Państwa firmie. Jestem bardzo komunikatywny, otwarty, cenię sobie szczerość. Bez problemu odnajduję się także w pracy indywidualnej. Wyznaczam sobie wysokie cele. Nie boję się żadnych wyzwań, nie ma dla mnie zadań niewykonalnych. Podejmuję się każdego zadania, bez względu na czas i siły potrzebne do jego realizacji. Nie ulegam słabościom, dlatego też nie mam żadnych nałogów. Otwarcie przyznaję się do błędów, nie potrafię się z nimi pogodzić, dlatego też zawsze szukam możliwości naprawy. Zawsze kończę to, czego się podjąłem, więc nie wyznaczam sobie zamkniętych godzin pracy. Pracę kończę wtedy, gdy wykonam powierzone mi zadanie. Chętnie nabywam nowych doświadczeń. Przedstawione powyżej argumenty nie są jedynymi przemawiającymi za moją kandydaturą, dlatego chętnie spotkam się i przedstawię pozostałe. Posiadam prawo jazdy Kat. B,


O MNIE

Do moich zainteresowań należy wędkarstwo

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Zootechnik
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Szczecinie. Wydz. Biotechnologii i Hodowli Zwierząt
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wyksztaścenie średnie
Nazwa szkoły: I Liceum Ogólnoksztaścące w Chojnie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pomoc laboratoryjna
Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynaryjny w Szczecinie
1234 - 1234
Stanowisko: praca przy plantowaniu oraz zbiorach
Firma: Gilfresh Produce w Irlandii


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Zootechnik / Przedstwaiciel handlowy,
Wynagrodzenie: stosowne do wykonywanej pracy
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Doskonale sprawdzam się w pracy zespołowej, jak i na samodzielnym stanowisku. Potrafię prowadzić negocjacje handlowe, profesjonalnie zarządzać zespołem pracowników oraz rozwiązywać trudne sytuacje związane z relacjami międzyludzkimi. Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, mobilną i w pełni dyspozycyjną. Nie boję się trudnych wyzwań związanych z pracą na samodzielnym stanowisku, w tym pracy pod dużym obciążeniem związanym ze stresem.

Krystian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

16 years of experience in Fruit & Vegetables & FMCG Specialism: Product development, People development, Buying competences Sales & Profit Agronomist, agricultural adviser

Bartosz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

* Bogate doświadczenie w sprzedaży oraz budowaniu i zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami. * Umiejętność adaptacji na różnych stanowiskach pracy. Organizacja własnej pracy i wyznaczanie priorytetów. * Pewniejsza i skuteczna negocjacja z kontrahentami dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej z pracy na kilku stanowiskach,. * Realizacja planów sprzedażowych. Wyznaczanie celów zawodowych oraz duża motywacja do pracy.

Sylwia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy