Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem mechanikiem samochodowym i kierowcą z wykształcenia.Posiadam praktykę w zakresie naprawy maszyn rolniczych a także prowadzenia wszelkich pojazdów oraz obsługi maszyn rolniczych.Posiadam małe własne gospodarstwo rolne w gminie Teresin.Pracowałem 2 lata w gospodarstwie warzywniczym z przetwórnią we Włoszech .Znam się na uprawie ziemi,nawożeniu ,stosowaniu środków ochrony roślin.Posiadam także umiejętności z zakresu lakiernictwa samochodowego a także nie jest mi obce spawanie elektryczne +CO2.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Mechanik Kierowca Pojazdów samochodowych
Nazwa szkoły: Zespól Szkól Samochodowych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Mechanik Samochodowy
Nazwa szkoły: Technikum Samochodowe Sochaczew
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Mechanik Samochodowy - Kierowca

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Wlasne gospodarstwo
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik Ochrony
Firma: Elektrocieplownie Warszawa
Obowiązki: Dowódca zmiany
1234 - 1234
Stanowisko: Mechanik samochodowy
Firma: Lamebax
1234 - 1234
Stanowisko: Kierowca
Firma: PHU Irma
1234 - 1234
Stanowisko: Kierowca
Firma: PGM Ożarów Mazowiecki
1234 - 1234
Stanowisko: Mechanik Kierowca
Firma: POM Teresin
Obowiązki: Naprawa maszyn rolniczych i traktorów


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Kierowca,Operator maszyn itp.Pracownik uniwersalny,
Wynagrodzenie: 2000-3000
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Swoje obowiązki wykonuję sumiennie. Jestem osobą odpowiedzialną, kreatywną i samodzielną, ale potrafię również działać w zespole. Szybko i chętnie się uczę. Posiadam umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

Aneta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Wykształcenie : 2009-2011 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia dzienne magisterskie, kierunek: ochrona środowiska, magister 2006-2009 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia dzienne licencjackie, kierunek: ochrona środowiska , licencjat 2003 - 2006 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Warszawie, profil humanistyczny Ukończyłam studia magisterskie na kierunku ochrona środowiska na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zdobyte wykształcenie oraz czteroletnie doświadczenie w pracy na stanowisku rejestracji / administracja w Przychodni Sensum Mobile oraz szereg innych doświadczeń nauczyły mnie sprawnego i szybkiego wypełniania powierzanych mi obowiązków. Jestem osobą bardzo komunikatywną i lubię pracować w zespole. Posługuję się językiem rosyjskim w stopniu płynnym w mowie i piśmie, a językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym; bezproblemowo korzystam z podstawowych aplikacji MS Office (Outlook, Word, Excel i Power Point); potrafię szybko i bezbłędnie formułować typową korespondencję handlową i urzędową. Z przyjemnością dokładniej przedstawię swoją kandydaturę podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam serdecznie przyszłego pracodawcę. Nazywam się Piotr, mam 26 lat. Ukończyłem studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Technika Rolnicza i Leśna z tytułem magister inżynier. Posiadam: - prawo jazdy kategorii A i B - uprawnienia na wózki jezdniowe - bardzo dobra znajomość obsługi komputera - dobra znajomość programu do projektowania Solid Edge - uprawnienia na sieczkarnie samojezdne (kombajny zbożowe) - uprawnienia na przeprowadzanie badań opryskiwaczy polowych i sadowniczych - wieloletnia praca w rodzinnym gospodarstwie rolnym (produkcja roślinna i zwierzęca),. - kilkuletnie doświadczenie w branży rolniczej na stanowisku przedstawiciela handlowego Jestem otwarty na propozycje pracy z branży rolniczej. Pozdrawiam serdecznie.

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy