Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą komunikatywną, otwartą oraz odpowiedzialną i zorganizowaną. Chętnie korzystam z możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Posiadam umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole. Jestem od wielu lat związana z rolnictwem oraz ochroną środowiska, więc zagadnienia z nim związane nie są mi obce.


O MNIE

Moje zaineteresowania są zgodne z kierunkiem wykształcenia, od zawsze jestem związana z rolnictwem, znam rynek rolniczy, szczególnie związany z chowem i utrzymaniem bydła mlecznego.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

angielski - Dobra

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: recepcjonistka
Firma: CM Medipartner grupa Medicover
1234 - 1234
Stanowisko: konsultant CC
Firma: CM DantexMed
1234 - 1234
Stanowisko: mł. asystent w dziele Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego w Tczewie
Firma: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Tczewie
Obowiązki: jw. - umowa na zastępstwo
1234 - 1234
Stanowisko: mł. asystent w dziele Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego w Starogardzie Gdańskim
Firma: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Starogardzie Gdańskim
Obowiązki: jw. - umowa na zastępstwo
1234 - 1234
Stanowisko: mł asystent w dziele Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego
Firma: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Nowym Dworze Gdańskim
Obowiązki: Samodzielne stanowisko w Zapobiegawczym Nadzorze Sanitarnym w PSSE . Posiadam doświadczenie między innymi w uzgadnianiu dokumentacji projektowej pod względem wymagań higienicznych i zdrowotnych dotyczących budowy oraz zmiany sposobu użytkowania obiektów budowlanych, nowych materiałów i procesów technologicznych przed ich zastosowaniem w produkcji lub budownictwie; uczestniczenie w dopuszczaniu do użytkowania obiektów budowlanych i przebudowanych zakładów lub ich części oraz środków komunikacji lądowej; wydawanie opinii co do zgodności z warunkami sanitarnymi określonymi przepisami Unii Europejskiej przedsięwzięć i realizowanych inwestycji, których realizacja jest wspomagana przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej; określanie środowiskowych uwarunkowań, uzgadnianie prognoz oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego gmin oraz ustalanie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu pod względem wymagań higienicznych i zdrowotnych.
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta
Firma: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Nowym Dworze Gdańskim
Obowiązki: Obecnie jestem na samodzielnym stanowisku,do zakresu obowiązków należą:rozpatrywanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, odbiory budynków użyteczności publicznej, opiniowanie strategicznych ocen oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz raportów, opiniowanie projektów budowlanych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: odpowiednie,
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Młody absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, inżynier Ogrodnictwa ze specjalizacją szkółkarstwo. Obecnie studiuję zaocznie na studiach magisterskich o specjalizacji sadownictwo, przechowalnictwo i szkółkarstwo. Świetnie orientuję się w tematyce sadowniczej, gdyż jest to moja pasja. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Posiadam duża wiedzę zwłaszcza w zakresie agrotechniki, nawożenia oraz ochrony roślin sadowniczych, a także umiejętności szkółkarskie. Posiadam również doświadczenie w pracy w szkółkarstwie ozdobnym oraz w magazynie. Mam prawo jazdy kat.B, umiejętność obsługi PC i programów biurowych.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Manager

Mam doswiadczenie w sprzedaży produktów ogrodniczych,oraz w zarządzaniu dużym zespołem.Moge prowadzić centrum ogrodnicze,ale i też robie podstawowe projekty ogrodów i oczywiscie je realizuję. Ogrod traktuję jako bardzo duże hobby.

Artur

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem osobą odpowiedzialną

Patryk

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy