Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Za moją osobą przemawia zarówno moje wykształcenie bezpośrednio związane z jakością i zarządzaniem oraz krótkie doświadczenie jakie zdobyłam, odbywając praktyki w firmie Osadkowski S.A., na postawie których piszę pracę magisterską pt. -Poprawa jakości obsługi klienta na przykładzie Osadkowski S.A. Szukam Pracodawcy, który zapewniłby mi ciekawą, rozwijającą i stabilną pracę z godziwym wynagrodzeniem. Ze swojej strony oferuję wiedzę, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność i elastyczność w dostosowaniu się do wymagań. Jestem komunikatywna, łatwo nawiązuję kontakty, bardzo szybko i chętnie się uczę. Otwartość na nowe wyzwania, gotowość do zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętności pracy w zespole to moje dodatkowe atuty.


O MNIE

dobry film, tenis ziemny

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: -
Nazwa szkoły: Uniwersytet Ekonomiczny
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wiele przedmiotów związanych z jakością, specjalizacja moich studiów to przemysł spożywczy, a konkretniej zbożowo - młynarski.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: -
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące nr 2

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Osadkowski S.A.
Obowiązki: Praktyka magisterska. Praktyki odbywałam w laboratorium oraz na wadze. Obserwowałam proces technologiczny w firmie oraz otrzymywałam własne zadania. Piszę na podstawie tej firmy pracę magisterską.
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik biurowy
Firma: Taxat Sp. z o.o.
Obowiązki: Praca biurowa:obsługa telefonu, faxu, ksera, komputera. Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z juz nabytymi klientami. Windykacja należności, ściągnie długów.
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik biurowy
Firma: WorkService
Obowiązki: praca biurowa związana z uporządkowywaniem dokumentów, praca przy komputerze


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Stanowisko związane z moim wykształceniem,
Wynagrodzenie: 2000zł netto/miesiąc
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: specjalista da. ochrony środowiska, doradca żywieniowy

Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt, specjalizacja:Ochrona Środowiska.Pracowałam jako koordynator biurowy w stowarzyszeniu rolików ekologicznych.Pracowałam również w sprzedaży jako konsultant telefoniczny.Szukam pracy w zawodzie, a szczególnie w branży związanej z ochroną środowiska.Jestem osobą pogodną,rzetelnie wywiązującą się z powierzonych obowiązków.

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

-młody, zdolny, ambitny, -znający swoją wartość (doświadczenie i umiejętności. -znający rynek rolniczy w Polsce oraz na świecie -bardzo dobra znajomość specyfiki branży rolniczej -otwarty na nowe wyzwania

Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: agronom, specjalista ds, ochrony roślin, kierownik produkcji roślinnej, badacz, naukowiec

Jestem wykształconym agronomem. Ukończyłam też studium podyplomowe z zakresu integrowanej produkcji (rolniczej, sadowniczej, warzywniczej) ze szczególnym uwzględnieniem ochrony roślin. W październiku skończyłam roczny staż w Instytucie Ochrony Roślin w jednej z Terenowych Stacji Doświadczalnych. Szczególnie interesuję się ochroną roślin (szkodniki, chwasty, choroby) i w tej dziedzinie chciałabym się rozwijać.

Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy