Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

dzien dobry.mam na imie mietek mam52 lata.poszukuje pracy w rolnictwie poniewaz posiadam wlasne gospodarstwo.obiolem po rodzicach mam skonczona szkole rolnicza iposiadam papiery wykwalifikowany rolnik.posiadam doze doswiadczenie w rolnictwie poniewaz obecnie pracuje u gospodarza w niemczech przy trzodzie chlewnej ibydlo miesne moj staz w niemczech 5 lat.oprocz tego spawam rozne maszyny rolnicze od podstaw mam europejskie uprawnienia mig tig i na pile motorowa takze mam doze doswiadczenia w projektowaniu ogrodow.posiadam prawo jazdy na traktor i samochod znam jezyk niemiecki angielski najbardziej poszukuje pracy w norwegi .pozdrawiam
Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wykwalifikowany rolnik
Nazwa szkoły: zasadnicza szkola zawodowa rolnicza
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: 25 lat jako starszy elektromonter sieci trakcyjnej na koleji.praca w rolnictwie.uprawnienia na pile motorowa podcinanie drzew krzewow zywoplotow oczka wodne projektowanie ogrodow.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: starszy elektromonter
Firma: polskie koleje panstwowe
Obowiązki: odpowiadalem wszystko zwiazane z elekrycznoscia do 15000 tys volt.oraz za wykonana prace pracownikow.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zagranica
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Swoje obowiązki w pracy wykonuję bardzo sumiennie,uczciwie i z zaangażowaniem.W Polsce pracowałem w Philips(praca w magazynie,operator wózka widłowego).Już prawie 4 lata pracuję w Holandii(praca w rolnictwie,ścinanie sałaty,produkcja tulipanów,traktorzysta,operator wózka widłowego,praca fizyczna.Myślę,że zainteresuje Państwa moją osobą.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Mam duże doświadczenie w pracy na gospodarstwach rolnych.Posiadam bardzo duże umiejętności pracy najnowszym sprzętem rolniczym w swojej karierze zawodowej jeździłem takimi maszynami jak New Holand ,Fendt 936 Vario ,obecnie poruszam się opryskiwaczem Samojezdny Techoma .Posiadam dodatkowo uprawnienia na wózki widłowe oraz ładowarki teleskopowe.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

traktorzysta starz 25 lat traktor narki casse kombajn marki casse prace polowe od A do Z.

Andrzej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy