Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

dzien dobry.mam na imie mietek mam52 lata.poszukuje pracy w rolnictwie poniewaz posiadam wlasne gospodarstwo.obiolem po rodzicach mam skonczona szkole rolnicza iposiadam papiery wykwalifikowany rolnik.posiadam doze doswiadczenie w rolnictwie poniewaz obecnie pracuje u gospodarza w niemczech przy trzodzie chlewnej ibydlo miesne moj staz w niemczech 5 lat.oprocz tego spawam rozne maszyny rolnicze od podstaw mam europejskie uprawnienia mig tig i na pile motorowa takze mam doze doswiadczenia w projektowaniu ogrodow.posiadam prawo jazdy na traktor i samochod znam jezyk niemiecki angielski najbardziej poszukuje pracy w norwegi .pozdrawiam
Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wykwalifikowany rolnik
Nazwa szkoły: zasadnicza szkola zawodowa rolnicza
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: 25 lat jako starszy elektromonter sieci trakcyjnej na koleji.praca w rolnictwie.uprawnienia na pile motorowa podcinanie drzew krzewow zywoplotow oczka wodne projektowanie ogrodow.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: starszy elektromonter
Firma: polskie koleje panstwowe
Obowiązki: odpowiadalem wszystko zwiazane z elekrycznoscia do 15000 tys volt.oraz za wykonana prace pracownikow.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zagranica
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Nazywam się Adam Rocławski,mam żonę i dwie wspaniałe córki i mieszkam w Malborku.Jestem osobą stateczną,spokojną,i zrównoważoną.Palę papierosy, alkochol piję tylko okazyjnie.Przestępcą nie jestem,a w więzieniu nie przesiedziałem ani godziny.Ostatnio pracowałem 7 lat w fabryce wętylatorów na stanowisku spawacz,operator wyżynarki plazmowej cnc. operator sównicy.W wyniku ciężkiej sytuacji w firmie zaistniała redukcja pracowników,w wyniku której otrzymałem wypowiedzenie.Pragnę jeszcze nadmienić,iż posiadam umiejętności czytania rysunku tech. prawo jazdy kat:B i jestem dyspozycyjny o każdej porze nocy i dnia.Z poważaniem Adam Rocławski.

ADAM

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Witam, jestem osobą ambitną, pewną siebie i wiedzącą kiedy przyznać się do niewiedzy. Lubię pracować na świeżym powietrzu i samodzielnie organizować czas pracy zarówno dla siebie jak i osób pracujących wraz ze mną. Wyznaje zasadę "samo się nie zrobi". Od urodzenia mieszkam na wsi gdzie pomagam wujkowi w pracach na polu, wiem jak ważne są terminy wyznaczane przez naturę i dlatego nie lubię opóźnień oraz nie dotrzymywania danego słowa. Jestem odpowiedzialną osobą, która lubi samochody, książki i sekator.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Stanowisko: pokojowka n produkcje

witam mam 53 lata byłam 21 lat salową a pużnej pracowałam jako sprżantaczka na piekarni i byłam dawa raz zagrnica w belgi na produkcj pominirow a póżniej w angi na produkcj sera ale w angli mnie oszukano i okradli by kciała pojechać na pokojowke na zbiory na produkcje nie do lodynu .podrawaim i czekam na propozycje.pozdrawaim

Kazimiera

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy