Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą solidną, odpowiedzialną, uczciwą oraz łatwo nawiązującą kontakty. Jestem pozytywnie nastawiona do pracy, akceptuję cele i założenia firmy. Deklaruję chęć zdobycia stosownych umiejętności i uzupełnienia wiedzy. Świadoma tego, iż moje doświadczenie zawodowe jest niewielkie, zapewniam, że posiadam dużo zapału i chęci do pracy oraz osiągnięcia sukcesu zawodowego. Jestem młoda, ambitna, entuzjastycznie nastawiona do życia, bezkonfliktowa i odporna na stres.


O MNIE

Zainteresowania:książka podróże wystrój wnętrz.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik o specjalizacji rolnictwo ekologiczne
Nazwa szkoły: Zespól Szkół Rolniczych w Bierutowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: rolnik-rolnictwo ekologiczne.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Lider Grupy Produkcyjnej
Firma: Faurecia Wałbrzych Sp.z o o.
Obowiązki: Nadzorowanie i koordynowanie pracy Autonomicznej Grupy Produkcyjnej GAP w celu zagwarantowania właściwej i terminowej realizacji zadań produkcyjnych oraz osiągnięcia wymaganej efektywności pracy pod kątem jakościowym i ilościowym jak również zapewnienie dobrej współpracy w GAP. Umiejętności-organizacja pracy własnej-samodzielność,odporność na stres.
1234 - 1234
Stanowisko: kasjer-sprzedawca
Firma: Sklep Ogólnospożywczy Zofia Mazur
Obowiązki: Zamawianie i przyjmowanie towaru,rozliczanie faktur,obsługa klientów. Zdolności negocjacyjne,samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów,znajomośc kasy fiskalnej.
1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca
Firma: Sklep Spożywczo-Przemysłowy Zdzisław Mazur
Obowiązki: Zamawianie i przyjmowanie towaru,rozliczanie faktur,obsługa klientów. Zdolności negocjacyjne,samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów,znajomośc kasy fiskalnej
1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca
Firma: Sklep Ogólnospożywczy Marian Szwed
Obowiązki: Zamawianie i przyjmowanie towaru,rozliczanie faktur,obsługa klientów. Zdolności negocjacyjne,samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów,znajomośc kasy fiskalnej


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1900-3500(brutto)
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem młody chętny do pracy od urodzenia moja pasja jest praca na roli i obsługa rożnego rodzaju maszyn rolniczych

lukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu o specjalności agronomia. W czasie studiów odbyłem kilka praktyk. Wakacyjną i semestralną w gospodarstwach rolnych,a także praktykę mechanizacyjną w Instytucie Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jestem osobą która łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, jestem komunikatywny i niekonfliktowy. Szybko się uczę, jestem osobą elastyczną, otwartą na współpracę. Ponadto jestem dobrze zorganizowany, zdyscyplinowany i w pełni dyspozycyjny czasowo.

Grzegorz Gołębiecki

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Zarządca gospodarstwa, Dyrektor Regionalny/Oddziału d/s Handlowych, Sprzedaży, Marketingu

Posiadam wszechstronne doświadczenie ekonomiczno-produkcyjno-handlowe / w tym : - sprzedaż, marketing, produkcja, skup, logistyka, - wskaźniki ekon. analiza kosztów, opłacalności produkcji - zarządzanie produkcją, handel i obrót towarowy - tworzenie struktur sprzedażowych, nadzór, kontrola - praktykę,wiedzę, doświadczenie zarządcze.

Czesław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy