Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wyksztaścenie średnie
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące im. Adama Mickiewicza
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: Zootechnika,specjalność: hodowla zwierząt. Studia Podyplomowe Produkcja Pasz Przemysłowych Premiksów i Doradztwo z Zakresu Żywienia Zwierząt
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik weterynarii
Nazwa szkoły: Akademia Zdrowia w Warszawie
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Uprawnienia inseminatora (bydło i trzoda chlewna)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik/technik weterynarii
Firma: Stadnina Koni Walewice
Obowiązki: Prowadzenie i opieka nad stadem bydła mlecznego oraz bydła mięsnego, a takze opieka nad stadem klaczy hodowlanych.
1234 - 1234
Stanowisko: przedstawiciel handlowy
Firma: Wytwórnia pasz i koncentratów
Obowiązki: Sprzedaż pasz, koncentratów, premiksów dla trzody chlewnej, bydła, drobiu na terenie południowej Polski. Zdobyłam umiejętności w pozyskiwaniu nowych klientów oraz tym samym rozwoju sprzedaży.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: technik weterynarii,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Pochodzę ze środowiska wiejskiego, charakteryzuję się jego doskonałą znajomością (hodowla, uprawa, mechanizacja). Jestem osobą rzetelną i dynamiczną, chętnie podejmuję nowe wyzwania. Łatwo dostosowuję się do nowych warunków. Posiadam Prawo jazdy kat. B+E oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

Karol

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: obojętnie

Witam nazywam się Adrian Jaworski w trakcie szkoły dorabiałem na betoniarni,i w warsztacie samochodowym po ukończeniu szkoły wojskowej pracowałem w armi 3 lata jako podoficer kompani ochrony następnie w ochronie cywilnej 4 lata i teraz od 5 lat mieszkam w holandi i tu pracowałem 4 lata przy montażu systemów ochrony i 5 miesięcy przy montażu i demontażu rusztowań ale wychowałęm się na wsi i wiem na czym ta praca polega,na ten czas jestem bezrobotny dziękuje.

Adrian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: obsługa bydła, oczywiście nie koniecznie, rozważę każdą ofertę

Młody, silny, wysportowany szukam pracy na okres od 15 lipca do 30 września. Najlepiej na fermie bydła. Odbyłem 2 krotnie miesięczne praktyki zawodowe: hodowlaną na fermie bydła mlecznego oraz weterynaryjną przy fermie bydła i trzody chlewnej. Posiadam kursy: instrumentariusza weterynaryjnego, inseminatora, operatora kombajnu, doradcy zawodowego. Posiadam doświadczenie w udoju krów na hali udojowej, jazda traktorem, ładowarkami teleskopowymi, wózkiem widłowym. Pracowałem w miesiącach wakacyjnych na 3 fermach bydła mlecznego- praca z bydłem to lubię. Ale oczywiście podejmę każdą pracę.

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy