Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

na wszelki e informacje odpowiem przez telefon
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Rolnik
Nazwa szkoły: Technikum nr.10 w Nakle śląskim

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Opolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Stanowisko: Entomolog, ochrona roślin

Doktor nauk rolniczych w zakresie agronomii. Praca interdyscyplinarna z zakresu entomologii, nematologii, fitopatologii. Mgr inż. Ochrony Środowiska. Praca dotycząca ograniczenia populacji groźnego szkodnika roślin Globodera rostochiensis, przy pomocy grzybów saprofitycznych. Publikacje, liczne konferencje krajowe i zagraniczne. Szkolenia florystyczne, dendrologiczne. Przyrodnik od pokoleń. W wolnym czasie fotografuję. Pracowałam z młodzieżą i dziećmi. Staranność, punktualność, dokładność, empatia...

Kamila

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Stanowisko: Wszystko co ze zwierzętami.

Dzień Dobry. Niedawno skończyłam technikum weterynaryjne, lecz egzamin na technika bede miec w czerwcu, a papiery otrzymam we wrześniu. Bardzo lubie pracować przy zwierzetach na gospodarstwie rolnym. Miałam 2 praktyki. Pierwsza w Zbrosławicach przy koniach i tam nauczyłam sie jeźdźić konno na pozimiomie podstawowym. Znam sie na obsłudze koni, dojeniu krów(tu muszę mieć w pierwszym dniu pomoc w postaci pokazania ogólnej organizacji pracy. Najwazniejsze to chyba ze lubie zwierzęta i nie boje sie ich. Druga praktyka to w klinice weterynaryjnej w Zabrzu(małe zwierzęta domowe). Bardzo bym chciała pracowac w okolicach Opola do 10 km od Opola gdyż mam cieżki dojazd i nie posiadam własnego auta. Moga być też okolice Bytomia, Gliwic. Serdecznie pozdrawiam.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Wykształcenie wyższe

Wojciech

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy