Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Poszukuje stałej pracy w rolnictwie mam skończone technikum mechanizacji rolnictwa. Dobra znajomość sprzętu rolniczego i upraw mam prawo jazdy kat. B,T,C. Miałem praktyki w dużych gospodarstwach rolnych i pracowałem w gospodarstwie rolnym.


O MNIE

mechanika, rolnictwo, informatyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik mechanizacji rolnictwa
Nazwa szkoły: Zespuł szkół rolniczych w Grodkowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik mechanizacji rolnictwa. prawojazdy kat B,T,C. uprawnienia na wózek widłowy. Uprawnienia na kombajn zborzowy

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: dekarz
Firma: GZWM


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: rolniczej,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Opolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Stanowisko: Entomolog, ochrona roślin

Doktor nauk rolniczych w zakresie agronomii. Praca interdyscyplinarna z zakresu entomologii, nematologii, fitopatologii. Mgr inż. Ochrony Środowiska. Praca dotycząca ograniczenia populacji groźnego szkodnika roślin Globodera rostochiensis, przy pomocy grzybów saprofitycznych. Publikacje, liczne konferencje krajowe i zagraniczne. Szkolenia florystyczne, dendrologiczne. Przyrodnik od pokoleń. W wolnym czasie fotografuję. Pracowałam z młodzieżą i dziećmi. Staranność, punktualność, dokładność, empatia...

Kamila

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Obsługa komputera (MS Office-Word,Exel), język angielski w stopniu podstawowym, prawo jazdy kat.B Jestem osobą dyspozycyjną ,szybko nawiązuję kontakty,sumienną,uczciwą,potrafię szybko dostosować się do nowych obowiązków.

Jan

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Opolskie

Jestem osoba dyspozycyjna,sumienna.Potrafię odnaleźć się w każdej pracy. Posiadam prawo jazdy kat.B. Doskonale znam wartości systemu TPS (kaizen,kanban,5s). Ponadto posiadam uprawnienia na suwnice i żurawie. Ukończyłam również kurs na obsługę kasy fiskalnej.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy