Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

mgr inż. rolnictwa specjalizacja produkcja roślinn. Znajomość produkcji roślinnej w systemach gospodarowania ekologicznym, konwencjonalnym i specjalistyczny; gospodarka płodozmianowa, układanie planu nawozowego oraz obliczanie efektywności ekonomicznej upraw nie stanowią dla mnie problemu. Doświadczenie w gospodarstwie rodzinnym specjalizacja w uprawie pszenicy i rzepaku oraz w chowu trzody chlewnej.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: UWM w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: â?˘Jazda traktorem; â?˘Wykonanie szczegółowych upraw roślin rolniczych; â?˘Kalkulacja zbilansowanych dawek nawozowych; â?˘Obliczanie efektywności ekonomicznej uprawy danej roślin, jak i całej produkcji roślinnej; â?˘Ocena jakości płodów rolnych oraz czynników bezpośrednio kształtujących cechy jakości; â?˘Diagnostyka chorób, szkodników i chwastów na plantacji oraz ograniczanie ich wystąpowania; â?˘Stosowanie środków ochrony roślin zgodnie z wymaganiami BHP; â?˘Organizacja nasiennictwa oraz zasady produkcji kwalifikowanego materiału siewnego; â?˘Rozpoznawanie roślin śćkowo " pastwiskowych, znajomość zasada racjonalnej gospodarki na użytkach zielonych; â?˘Konserwowanie pasz oraz znajomość zasad żywienia poszczególnych gatunków zwierząt gospodarskich; â?˘Projektowanie płodozmianów w różnych systemach gospodarowania, uwzglądniając czynniki przyrodnicze oraz ekonomiczne; â?˘Znajomość zasad przechowywania oraz czynników kształtujących odporność przechowywanych produktów rolniczych; â?˘Tworzenia odmian rolniczych z wykorzystaniem najnowszych osiągniąą z zakresu badał genetyczno " hodowlanych i nowoczesnych technologii uprawy roślin; â?˘Sterowanie wodą na obszarach rolniczych oraz znajomość podstaw z zasadami funkcjonowania i technologii melioracji.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Kierownik produkcji roślinnej, Dyrektor

Zaangażowany i dyspozycyjny menedżer branży rolniczej z wieloletnim doświadczeniem i stażem pracy na stanowiskach kierowniczych.

Konrad

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Witam Jestem studentką ostatnie roku Studiów Uzupełniających na kierunmku Zootechnika o specjalności Bioinżynieria rozrodu. Posiadam doświadczenie w pracy z końmi. Jednak żaden inny gatunek zwierząt nie jest mi straszny. Jestem osobą zorganizowaną i pracowitą, co potwierdza fakt, że większość studiów dodatkowo pracowała w sklepie. Dzięki tej pracy nabrałam doświadczenia jako sprzedawca i doradca. Świetnie radzę sobie w kontaktach z klientami. Wszelkich innych informacji udzielę bezpośrednio osobom zainteresowanym.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

inżynier zootechnik z doświadczeniem w produkcji zwierzęcej (bydło mleczne, trzoda chlewna), prawo jazdy, obsługa komputera - programy do obsługi stada "Obora" i "AfiFarm", inseminacja bydła,prowadzenie dokumentacji hodowlanej,

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy