Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Zainteresowania: -ogrodnictwo -motoryzacja -architektura ogrodów Atuty: -kreatywność -kontaktowość -odpowiedzialność -sumienność -umiejętność dobrej organizacji pracy

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ochrona środowiska inżynier nauk biologiczno-chemicznych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik ogrodnik
Nazwa szkoły: Centrum Ksztaścenia Praktycznego w Kluczkowicach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogrodnictwo Umiejątności teoretyczne i praktyczne z zakresu: sadownictwa,warzywnictwa,kwiaciarstwa,szkółkarstwa oraz ekologicznej produkcji roślin
1234 - 1234
1234 - 1234
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: stolarz
Firma: H.P.U.S."Grab"
Obowiązki: Zakres odpowiedzialności: -Nadzór nad ostatnim etapem produkcji dzwi i okien drewnianych. -Montaż okuć obwiedniowych. Zdobyte umiejętności: -dobieranie okuć do okien nietypowych kształtów i rozmiarów -szklenie,silikonowanie,montaż szyldów,szprosów,itp.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Lubuskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Liczą się tylko widoczne efekty w pracy...

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskego w Olsztynie. Szukam pracy w zakresie moich kwalifikacji zawodowych tj. w zakresie planowania i organizacji hodowli zwierząt oraz stosowania programów hodowlanych, żywieniowych i profilaktycznych w populacjach różnych gatunków zwierząt. Przygotowany do pracy: w administracji państwowej i samorządowej, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, w nadzorze hodowlanym i służbach inseminacyjnych, ośrodkach doradztwa rolniczego, bankach i firmach ubezpieczeniowych, przemyśle rolno-spożywczym, przemyśle paszowym, w przedsiębiorstwach zajmujących się obrotem zwierząt i produktami pochodzenia zwierzęcego a ponadto w placówkach naukowo-badawczych, laboratoriach specjalistycznych, redakcjach wydawnictw rolniczych oraz w szkolnictwie. Na podstawie zdobytej wiedzy teoretycznej, praktyki i zajęć terenowych przygotowani do organizowania procesu produkcji i kierowania zespołami ludzkimi.

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Stanowisko: pielęgniarka weterynaryjna

Jestem zootechnikiem z zamiłowania, praca ze zwierzętami daje mi satysfakcję i radość. Łatwo nawiązuję kontaktu z ludżmi, jestem wesoła i optymistycznie nastawiona. Lubię czytać a ostatnio zajęłam się również witrażami. Mam adoptowane trzy psy i prowadzę własny ogród warzywny.

Mirosława

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy