Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mężczyzna lat 51,wolny bez zobowiązań i nałogów.Wykształcenie średnie techniczne(ekonomista).Prawo jazdy kat B C CE,certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie rzeczy,uprawnienia koparko-ładowarki, ładowarki do 2,5m3 z doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej[handel detaliczny i hurtowy,usługi transportowe i budowlane) Podejmę prace w dużym gospodarstwie rolnym,wraz z zamieszkaniem.




Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik ekonomista
Nazwa szkoły: Technikum Gornicze im G. Morcinka
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ekonomia i organizacja przedsiąbiorstw przemysłowych

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234



CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Od 2000 roku prowadzę własne gospodarstwo rolne, specjalizujące się w produkcji warzywniczej i uprawie zbóż. Dorywczo pracowałem w gospodarstwie kolegi gdzie zdobyłem umiejętność obsługi nowocześniejszych maszyn. Pracowałem także w Holandii w gospodarstwie rolnym przy hodowli bydła mlecznego.

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

osoba pracowita,sumienna,rzetelna,odporna na warunki atmosferyczne,zawód wyuczony stolarz meblowy,technik budowlany, nieukończone studia kierunek prawo ,umiejętności florystyczne,zainteresowania wszechstronne

slawomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: zootechnik, zarządca gospodarstwa, przedstawiciel handlowy firmy paszowej

Jestem absolwentem zootechniki w SGGW oraz rolnikiem z krwi i kości :) Od lat wraz z rodzicami hodujemy trzodę chlewną, bydlo mleczne, konie i drób. Mam doświadczenie w uprawie roli. Pracowałem na fermie trzody chlewnej i owiec w Irlandii, gdzie byłem odpowiedzialny za selekcję zwierząt, pomoc w porodach, inseminację loch, kurtyzację ogonów itp. Jeśli szukasz doświadczonego rolnika-zootechnika to jestem idealnym kandydatem :)

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy