Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Młody, silny, wysportowany szukam pracy na okres od 15 lipca do 30 września. Najlepiej na fermie bydła. Odbyłem 2 krotnie miesięczne praktyki zawodowe: hodowlaną na fermie bydła mlecznego oraz weterynaryjną przy fermie bydła i trzody chlewnej. Posiadam kursy: instrumentariusza weterynaryjnego, inseminatora, operatora kombajnu, doradcy zawodowego. Posiadam doświadczenie w udoju krów na hali udojowej, jazda traktorem, ładowarkami teleskopowymi, wózkiem widłowym. Pracowałem w miesiącach wakacyjnych na 3 fermach bydła mlecznego- praca z bydłem to lubię. Ale oczywiście podejmę każdą pracę.


O MNIE

Zwierzęta, Motoryzacja, Projektowanie stron WWW

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Technikum Weterynaryjne Nr 2 w Nysie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ksztaścenie w zawodzie technik weterynarii, zdana matura

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: obsługa bydła, oczywiście nie koniecznie, rozważę każdą ofertę,
Wynagrodzenie: min. 2000 netto
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: praca biurowa w firmie paszowej

Wykształcenie: 2002-2007 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Wydział: Bioinżynierii Zwierząt, Kierunek: Zootechnika, Specjalność: Biotechnologia 2002-2007 Uniwersytet Warmińsko- Mazurski, Centrum Edukacji Nauczycielskiej i Doradztwa zawodowego, Kierunek: Pedagogika 1997-2002 Technikum Rolnicze w Dobryszycach Doświadczenie zawodowe: 01.06.2008 Firmia Techna Pologne stanowisko Specjalisty do spraw Żywienia Zwierząt (tj. bydło i drób) - układanie dawek pokarmowych, szkolenia dla rolników - rozmowy handlowe z klientem - nawiazywanie kontaktów handlowych z rolnikami dilerami i mieszalniami paszowymi - kontrola terminowości zamówień i dostaw 01.02-31.05.2008 Staż w Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Kłomnicach na stanowisku zootechnika Zakres obowiązków : - kontrola i zarzadzanie 10 osobowym zespołem pracowników, prowadzenie dokumentacji, organizacja pracy swojej i pracowników - odpowiedzialność za stan magazynowy, bezpieczeństwo pracy i dobrobyt zwierząt - kontrola warunków zoohigienicznych zwierząt - proste zabiegi weterynaryjne 01.02-30.2006 Badania do pracy magisterskiej Polska Akademia Nauk Olsztyn - prowadzenie badań in vivo ( zakładanie poliwinylowych kaniul do żyły szyjnej zewnętrznej i aorty brzusznej) jak i in vitro oraz badania surowicy krwi metodą ELISA materiałem badawczym były krowy. 1.07-31.08.2004 Praktyki w Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Kłomnicach na stanowisku zootechnika Dodatkowe umiejętności: Język niemiecki – stopień podstawowy Języka angielski – komunikatywna znajomość Obsługa programów komputerowych: MS Office, Windows, NCBI, Cartalim, Internet, Prawo jazdy kat. B Zainteresowania: Dobry film i książka, internet Zalety: Moja otwartość pozwala na nawiązywanie dobrych i trwałych kontaktów. Jestem osobą dobrze zorganizowaną i sumienną, pracowitą co powoduje, że obowiązki, których się podejmuje są realizowane w terminie. Wyrażam

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Jestem absolwentem technikum mechanizacji rolnictwa, ukończyłem szkołę z wykształceniem średnim. Od dzieciństwa interesuje się rolnictwem, oraz techniką jak w nim występuje posiadam obszerną wiedzę na ten temat oraz dość duże zdolność negocjujące. Najchętniej chciałbym podjąć prace jako przedstawiciel handlowy w dziale maszyn rolniczych.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Witam. Mam 21 lat posiadam średnie wykształcenie rolnicze,obecnie poszerzam swa wiedze poprzez nauke w policealnej szkole weterynarii w trybie zaocznym 2-letnim .Jestem osobą pochodzacą z gosopodarswa rolnego dlatego w dużej części wiem na czym polega praca w rolnictwie.Posiadam prawo jazdy kat.B oraz T.

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy