Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inz
Nazwa szkoły: Uniwersytet przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ochrona Roślin

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem młodą, ambitna, i rzetelna osobą. Szukam pracy którą lubie czyli pracy związanej z rolnictwem. Ukończyłem technikum agrobiznesu, i po szkole pracowałem w Firmie AGRO ZBYT zajmującej się sprzedażą i hodowlą trzody chlewnej. Robiłem tam wszystko począwszy przez załadunki zwierzą i transport , poprzez prace w magazynie na polu przy żniwach, aż do funkcji przedstawiciela handlowego gdzie efekty mojej pracy oceniano na bardzo dobre. Obecnie pracuje jako przedstawiciel handlowy ale w innej branży, pragnę się rozwijać a w obecnej pracy otrzymałem już to co chciałem i perspektyw większego awansu już nie ma. W związku z czym chybabym zacząć się rozwijać w branży która jest mi bardzo bliska i na pewno sprostam wyznaczonym mi zadaniąmi

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: praca w rolnictwie w sektorze roslinnym zwierzecym , doradztwie lub przedstawicielstwie

Jestem osoba sumienna i punktualna. Mam wyższe wykształcenie rolnicze zootechniczne oraz podstawie w formie technicznego wykształcenia ogrodniczego. Posiadam prawo jazdy kat B oraz praktykę w prowadzeniu aut osobowych rożnych rozmiarów oraz aut dostawczych (vanow). Potrafię prowadzić ciągnik rolniczy. Znam język angielski w stopniu dobrym umożliwiającym swobodną komunikację oraz w piśmie. Posiadam zdobyte podczas pobytu w Anglii uprawnienia do wykonywania oprysków z użyciem pestycydów (licencja angielska).

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą komunikatywną, rzetelną i sumienną, powierzone zadania wykonuję z dużą staranością i precyzją. Praca w zespole nie sprawia mi problemów.

Weronika

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy