Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 24 lata, wykształcenie średnie.Posiadam uprawnienia na kombajny zbożowe i wykonywanie zabiegów ochrony roślin. Głównie interesuje mnie praca na stanowisku operatora ciągników rolniczych.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Liceum ogólnoksztaścące
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Mechanik operator maszyn i urządzeł rolniczych
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek ksztaścenia-Mechanik operator maszyn i urządzeł rolniczych. Zdobyte umiejątności-Operator kombajnów zbożowych. Uprawnienia do wykonywania zabiegów ochrony roślin.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: ok. 2000
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Technik Weterynarii

Tadeusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Dyrektor hodowli bydła mięsnego

I'm qualified in the field of agriculture - wide program, including growing crop, all vegetable, fish production, cow-dairy-beef, swine/sows, poultry-egg-broiler production (the entire cycle of crop and livestock production), now I work on jobs: environmental protection, quality management and managing of different type of waste.

Miroslav

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Szanowni Państwo, Przez cały czas mam kontakt w terenie z hodowcami zwierząt i dzięki temu zdobywam wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu żywienia bydła, agrodoradztwa i optymalizacji produkcji mleka. Szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy. Jestem osobą asertywną i zdyscyplinowaną, odznaczającą się wysoką kulturą osobistą. Bardzo proszę o zapoznanie się z moimi dotychczasowym przebiegiem pracy zawodowej. Mam nadzieję, że uznają Państwo moje przygotowanie i chęć zaangażowania się w tworzenie sukcesu Firmy za odpowiednie do powierzenia mi obowiązków na stanowisku doradcy-handlowca. Bogumił Sobczyński

Bogumił

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy