Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 24 lata, wykształcenie średnie.Posiadam uprawnienia na kombajny zbożowe i wykonywanie zabiegów ochrony roślin. Głównie interesuje mnie praca na stanowisku operatora ciągników rolniczych.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Liceum ogólnoksztaścące
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Mechanik operator maszyn i urządzeł rolniczych
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek ksztaścenia-Mechanik operator maszyn i urządzeł rolniczych. Zdobyte umiejątności-Operator kombajnów zbożowych. Uprawnienia do wykonywania zabiegów ochrony roślin.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: ok. 2000
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentką Przemysłowych Technologii w Ochronie Środowiska na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy, gdzie otrzymałam tytuł Mgr inż.Badania do pracy inżynierskiej oraz magisterskiej prowadziłam w Zakładzie Polimerów na swojej uczelni. Po zakończeniu nauki, również prowadziłam badania dla uczelni w tym zakładzie, w ramach projektu unijnego -Innowacyjna Gospodarka.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Technolog żywności / kontroler jakości

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, studiowałem kierunek Technologia żywności i żywienie człowieka na wydziale Rolnictwa i Biotechnologii. Wcześniej kształciłem się również w kierunku Technologi żywności w Technikum im. Marii Karłowskiej w Żninie.

Dawid

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: zootechnik

Lubię podejmować nowe wyzwania, jestem ambitną i kreatywną osobą. Do moich najsilniejszych stron należą: dokładność i odpowiedzialność, szybko się uczę, potrafię zorganizować sobie pracę. Jestem gotowy do częstych wyjazdów służbowych. Mając na względzie moje cechy osobiste, sądzę, że byłbym przydatnym pracownikiem w Państwa przedsiębiorstwie. Jestem otwarty na współpracę z pracodawcą, który zapewniłby mi ciekawą, umożliwiającą rozwój i stabilną pracę z godziwym wynagrodzeniem. Jeśli moja kandydatura odpowiada Państwa oczekiwaniom, proszę o kontakt.

Janusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy