Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Wita, w gospodarstwach rolny pracuje od kilku lat dorywczo. Często pracowałem w wakacje oraz weekendy. Potrafię jeździć ciągnikiem. Pracowałem przy wielu pracach w rolnictwie.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: technolog

Technik technolog przetwórstwa mięsa. Staż pracy- 35 lat w przetwórstwie mięsa. Umiejętności - kierowanie dużymi zespołami ludzkimi; - nadzór i kontrola procesów technologicznych w przetwórstwie mięsa; -opracowania,wdrożenia receptur,kalkulacje,analizy,wdrażanie HACCP; -opracowanie i wdrażanie systemów zarządzania produkcją; Obsługa klienta instytucjonalnego i indywidualnego.Prawo jazdy B.Obsługa kas fiskalnych i znajomość komputera.

Juliusz Jerzy

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Należę do osób sumiennych. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Posiadam dołwiadczenie w hodowli trzody chlewnej i bydła mlecznego.Jestem osobł otwartł na nowe wyzwania zawodowe, stawiam sobie wysokie poprzeczki jako profesjonalista. Dodatkowe umiejłtnołci - obsługa komputera, prawo jazdy, jłzyk niemiecki - stopieł podstawowy.

Zbigniew Roman

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy