Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Małżeństwo z Ukrainy 33 i 27lat szuka pracy w Polsce.Ja mam doświadczenie przy bydle mlecznym i trzodźie chlewnej(robienie pasz,kastracja,obcinanie zębów i ogonów,prace na porodówce i inne czynności z tym związane)jestem do dyspozycji od pazdźiernika,pośiadam wizę i kartą polaka.Żona nie ma doświadczenia w prace w Polsce i zainteresowana w podjęciu jakiej kolwek pracy, potrzebuje zaproszenia dla załatwienia wizy.oczekujemy ofert od uczciwych pracodawców a nie od chamów.Rozważe każdą oferte.jestem teraz w Polsce.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: zarządca gospodarstwa

Osoba bezpośrednia i otwarta,rzetelna w wykonywaniu obowiązków,kompetentna o wysokiej klasy fachowości zootechnicznej.Specjalizująca się w prowadzeniu stad mlecznych,znająca się ne ekonomice i organizacji gospodarstw rolnych.Wysokiej klasy zarządca,samodzielny i twórczy,lubiacy ludzi i przyrodę,ale też dobrą książkę ,siatkówkę i zapasy oraz podróże.

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

inżynier zootechnik z doświadczeniem w produkcji zwierzęcej (bydło mleczne, trzoda chlewna), prawo jazdy, obsługa komputera - programy do obsługi stada "Obora" i "AfiFarm", inseminacja bydła,prowadzenie dokumentacji hodowlanej,

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Magister inżynier - Akademia Rolnicza Poznań

Arkadiusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy