Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem silnym ogniwem każdego zespołu - posiadam bardzo dobre zdolności komunikacyjne i adaptacyjne. Jestem elastyczny, otwarty na nowe wyzwania. Lubię pracować z ludźmi i cenię sobie kreatywną energię grupy. Cechuje mnie pozytywne i odpowiedzialne podejście do powierzanych mi obowiązków. Szybko się uczę, a moje zadania wypełniam czasowo i z przyjemnością. Ta ostatnia jest dla mnie kluczowa w pracy, wyznaję bowiem zasadę, że: pasja + praca = najlepszy mariaż.


O MNIE

Szkolenia i uprawnienia: -szkolenie w zakresie -Praca w sektorze kultury -szkolenie na pracownika ochrony pierwszego stopnia -uprawnienie na wózki jezdniowe

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Dziennikarz
Nazwa szkoły: Dolnośląska Szkoła Wyższa TWP we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Wiedza z zakresu mediów, komunikacji medialnej, komunikacji społecznej. Umiejątność zbierania i redagowania informacji, pisania artykułów prasowych, przeprowadzania wywiadów, montowania materiałów radiowych, telewizyjnych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik rolnik, organizacja przetwórstwa spożywczego w gospodarstwie rolnym
Nazwa szkoły: Technikum rolnicze Chojów
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik rolnik na kierunku przetwórstwo spożywcze 3 lata. Wczełniej 3 lata na kierunku hodowla koni. Umiejątność jazdy konnej, obsługi sprzątu jeździeckiego, oporządzanie koni, stajni, infrastruktury budynków stajennych, praca ze źrebiątami. Praktyki w oborach, chlewniach, stajniach, kurnikach. Odbyta praktyka w mleczarni w Chojnowie, piekarni w Chojnowie, w stadninie koni Jaroszówka. Praktyka w ogrodnictwie, w prywatnych gospodarstwach rolnych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Wydział Projektów i Promocji
Firma: Starostwo Powiatowe w Lubinie
Obowiązki: Pracownik biurowy i dziennikarz, współtworzący portal powiatu lubińskiego i zawartość Kuriera Powiatowego, odpowiedzialny za przygotowanie materiałów promocyjnych, a także opracowanie kampanii informacyjnych. Organizator imprez pod patronatem Starostwa Lubińskiego.
1234 - 1234
Stanowisko: treser psów - behawiorysta
Obowiązki: tresura psów w zakresie posłuszeństwa
1234 - 1234
Stanowisko: Agent reklamowy
Firma: Merkury
Obowiązki: Agent reklamowy. Zajmowałem się sporządzaniem i wykonywaniem projektów technicznych, dbałem o kontakty z klientami, praca wymagała ode mnie zdolności manualnych, zmysłu przestrzennego i estetyki, pracowałem również w terenie, brałem udział w rebrandingu dużej sieci sklepów.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik ochrony
Firma: Refleks
Obowiązki: Pilnowanie obiektu użyteczności publicznej.
1234 - 1234
Stanowisko: Pomoc kuchenna
Firma: Przedszkole miejskie
Obowiązki: Na stanowisku pomocnika kuchennego, i pomocnika administracyjnego, zajmowałem się planowaniem żywienia oraz sporządzaniem posiłków, serwisowaniem sprzętu biurowego, opieką nad dziećmi w czasie zajęć dodatkowych.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik administracyjny,
Wynagrodzenie: 1500 netto
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Zarządca gospodarstwa, Dyrektor Regionalny/Oddziału d/s Handlowych, Sprzedaży, Marketingu

Posiadam wszechstronne doświadczenie ekonomiczno-produkcyjno-handlowe / w tym : - sprzedaż, marketing, produkcja, skup, logistyka, - wskaźniki ekon. analiza kosztów, opłacalności produkcji - zarządzanie produkcją, handel i obrót towarowy - tworzenie struktur sprzedażowych, nadzór, kontrola - praktykę,wiedzę, doświadczenie zarządcze.

Czesław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu kierunku Bezpieczeństwa Żywności. Jest to szeroki obszar działań , który obejmuje produkcje, przetwórstwo oraz kontrole żywności'' od pola do stołu'' . Zależy mi aby zdobyć doświadczenie oraz nauczyć się nowych rzeczy. Jestem zainteresowana pracą w rejonie województwa dolnośląskiego.

Sylwia Proć

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Specjalista ds. doświadczeń polowych

Absolwentka kierunku ogrodnictwo ze specjalizacją kształtowanie terenów zieleni na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Posiadam doświadczenie jako ogrodnik terenów zieleni, wykorzystując swoją wiedzę teoretyczną, zdobytą podczas studiów. Dysponuje znajomością zabiegów pratotechnicznych na boiskach sportowych, polach golfowych, ogrodach przydomowych. Posiadam wiedzę na temat nazewnictwa roślin w języku polskim oraz łacińskim.

Agata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy