Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Praca w branży rolniczej jest moją prawdziwą pasją. Staram się pogłębiać swoją wiedzę na temat szeroko pojętego rolnictwa, sięgając do literatury fachowej. Doskonale swoje doświadczenie agronomiczne, poprzez szkolenia branżowe oraz rozmowy z rolnikami podczas pracy jako doradca agrotechniczny. Jestem osobą godną zaufania i odpowiedzialną. Lubię pracę z ludźmi i nie mam problemów z komunikowaniem się z nimi oraz z jasnym przekazywaniem informacji. Mam zdolności organizacyjne i przywódcze. Nie boję się ciężkiej pracy, jestem dyspozycyjny i nastawiony na osiąganie sukcesów. Jestem optymistą, który uważa, że nie ma sytuacji bez dobrego rozwiązania.


O MNIE

Jestem ambitną, szybko uczącą się osobą, pozytywnie nastawioną do życia i mającą świadomość, że czeka mnie wiele ciężkiej pracy, zanim stanę się fachowcem. Ale uważam, że wytrwałością i uporem osiągnę cel, do którego zmierzam.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: - biologiczne podstawy rolnictwa, - szczegółowa uprawa roślin z agrotechnicznymi podstawami produkcji roślinnej, - mechanizacja i podstawy produkcji zwierzącej, - ekonomika i organizacja rolnictwa z podstawami agrobiznesu, - technologia i wytrzymałość materiałów, - teoria maszyn i mechanizmów rolniczych, - cząści maszyn rolniczych oraz ich budowa, - silniki spalinowe oraz układy hydrauliczne w pojazdach rolniczych, - elektrotechnika i elektronika w rolnictwie, - ergonomia i bhp w rolnictwie, - diagnostyka oraz eksploatacja urządzeł i maszyn rolniczych, - samojezdne kombajny rolnicze, - mechanizacja prac w lełnictwie, - praktyka warsztatowa, 4 tygodnie, - praktyka eksploatacyjna w gospodarstwie rolnym, 6 tygodni, - planowanie infrastruktury tech. obszarów wiejskich oraz gospodarstwa rolnego, - separacja płodów rolnych, - inżyniera prac lełnych i polowych, - zaawansowane projektowanie i użytkowanie maszyn rolniczych, - miernictwo w technice rolniczej, - inżynieria produkcji zwierzącej, - wspóśczesne systemy rolnicze, - przynależność do koła naukowego "Inżynierii Rolniczej" w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: średnie
Nazwa szkoły: Liceum Techniczne w Zespole Szkół Techniczno
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek kształtowanie środowiska. Umiejątności teoretyczne z zakresu ochrony środowiska.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Firma: BayWa Agro Polska sp. z o.o.
Obowiązki: - Sprzedaż bezpośrednia środków ochrony roślin, nawozów, kwalifikowanego materiału siewnego oraz produktów technicznych dla rolnictwa. - Doradztwo agrotechniczne. - Organizacja warsztatów polowych dla rolników. - Organizacja pól demonstracyjnych. - Udział oraz reprezentowanie firmy w targach branżowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży Maszyn Rolniczych
Firma: PHU Agro-As Z. Bednarski & A. Sajdutka sp. j.
Obowiązki: - Doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniej maszyny rolniczej. - Sprzedaż bezpośrednia maszyn marki HORSCH, KUHN, HARDI, GASPARDO, BEDNAR, WIELTON. - Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie. - Obsługa po sprzedażowa klienta. - Sprzedaż części zamiennych. - Organizowanie pokazów testowych maszynami rolniczymi. - Uczestnictwo w targach branżowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży Maszyn AMAZONE
Firma: TECH-KOM
Obowiązki: - Doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniej maszyny rolniczej. - Sprzedaż bezpośrednia maszyn marki AMAZONE. - Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie. - Obsługa po sprzedażowa klienta. - Sprzedaż części zamiennych. - Organizowanie pokazów testowych maszynami rolniczymi. - Uczestnictwo w targach branżowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Manager ds. sprzedaży Maszyn Rolniczych
Firma: Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.
Obowiązki: - Doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniej maszyny rolniczej. - Sprzedaż bezpośrednia marki: CASE IH, HORSCH, HARDI, LEMKEN, GASPARDO, SAMASZ, PRONAR. - Pozyskiwanie nowych klientów. - Obsługa po sprzedażowa klientów. - Sprzedaż części zamiennych. - Organizowanie pokazów testowych maszynami rolniczymi. - Uczestnictwo w targach branżowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentem Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych. Dysponuję szeroką wiedzą z zakresu geografii fizycznej i pokrewnych dziedzin. Bardzo dobrze posługuję się programami pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point). Potrafię obsługiwać programy graficzne (Corel 11) oraz programy GIS (GeoMedia, Idrisi 32, ArcView 3.1, C-Geo). Orientuję się także w środowisku GNU/Linux (Ubuntu). Dobrze orientuję się w sprawach rolnictwa, zarówno od strony praktycznej (ze względu na tradycje rodzinne w rolnictwie) jak i administracyjnej. Praca w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa umożliwiła mi poznanie wielu programów pomocowych oraz zasad ubiegania się o przyznanie pomocy z tytułu wybranych programów (płatności bezpośrednie, modernizacja, renty strukturalne). Szybko zdobywam nowe umiejętności. Uważam się za osobę sumienną, pracowitą i uczciwie wywiązującą się z powierzonych mi prac i obowiązków. Potrafię dobrze zorganizować sobie czas i miejsce pracy.

Rafał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: ogólnie pojęta praca w sektorze rolnym

Jestem odpowiedzialna osoba która może przypisać sobie takie cechy jak: - umiejętność szybkiego uczenia się i konsekwencja w działaniu - punktualność - rzetelność, sumienność wykonywanych zadań - komunikatywność - umiejetność zorganizowania czasu pracy - odporność na stres

Ewa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Inżynier ochrony środowiska. Studentka ostatniego roku Agronomii. Posiadam doświadczenie w handlu, łatwo nawiązuję kontakt z klientem. Władam językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym, w stopniu podstawowym opanowałam język rosyjski. Dobrze radzę sobie z pakietem Office. Posiadam prawo jazdy kat.B. Moje zainteresowania to rolnictwo ekologiczne i teatr.

Jagoda

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy