Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Praca w branży rolniczej jest moją prawdziwą pasją. Staram się pogłębiać swoją wiedzę na temat szeroko pojętego rolnictwa, sięgając do literatury fachowej. Doskonale swoje doświadczenie agronomiczne, poprzez szkolenia branżowe oraz rozmowy z rolnikami podczas pracy jako doradca agrotechniczny. Jestem osobą godną zaufania i odpowiedzialną. Lubię pracę z ludźmi i nie mam problemów z komunikowaniem się z nimi oraz z jasnym przekazywaniem informacji. Mam zdolności organizacyjne i przywódcze. Nie boję się ciężkiej pracy, jestem dyspozycyjny i nastawiony na osiąganie sukcesów. Jestem optymistą, który uważa, że nie ma sytuacji bez dobrego rozwiązania.


O MNIE

Jestem ambitną, szybko uczącą się osobą, pozytywnie nastawioną do życia i mającą świadomość, że czeka mnie wiele ciężkiej pracy, zanim stanę się fachowcem. Ale uważam, że wytrwałością i uporem osiągnę cel, do którego zmierzam.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Znajomość Języków:

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: - biologiczne podstawy rolnictwa, - szczegółowa uprawa roślin z agrotechnicznymi podstawami produkcji roślinnej, - mechanizacja i podstawy produkcji zwierzącej, - ekonomika i organizacja rolnictwa z podstawami agrobiznesu, - technologia i wytrzymałość materiałów, - teoria maszyn i mechanizmów rolniczych, - cząści maszyn rolniczych oraz ich budowa, - silniki spalinowe oraz układy hydrauliczne w pojazdach rolniczych, - elektrotechnika i elektronika w rolnictwie, - ergonomia i bhp w rolnictwie, - diagnostyka oraz eksploatacja urządzeł i maszyn rolniczych, - samojezdne kombajny rolnicze, - mechanizacja prac w lełnictwie, - praktyka warsztatowa, 4 tygodnie, - praktyka eksploatacyjna w gospodarstwie rolnym, 6 tygodni, - planowanie infrastruktury tech. obszarów wiejskich oraz gospodarstwa rolnego, - separacja płodów rolnych, - inżyniera prac lełnych i polowych, - zaawansowane projektowanie i użytkowanie maszyn rolniczych, - miernictwo w technice rolniczej, - inżynieria produkcji zwierzącej, - wspóśczesne systemy rolnicze, - przynależność do koła naukowego "Inżynierii Rolniczej" w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: średnie
Nazwa szkoły: Liceum Techniczne w Zespole Szkół Techniczno
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek kształtowanie środowiska. Umiejątności teoretyczne z zakresu ochrony środowiska.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Firma: BayWa Agro Polska sp. z o.o.
Obowiązki: - Sprzedaż bezpośrednia środków ochrony roślin, nawozów, kwalifikowanego materiału siewnego oraz produktów technicznych dla rolnictwa. - Doradztwo agrotechniczne. - Organizacja warsztatów polowych dla rolników. - Organizacja pól demonstracyjnych. - Udział oraz reprezentowanie firmy w targach branżowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży Maszyn Rolniczych
Firma: PHU Agro-As Z. Bednarski & A. Sajdutka sp. j.
Obowiązki: - Doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniej maszyny rolniczej. - Sprzedaż bezpośrednia maszyn marki HORSCH, KUHN, HARDI, GASPARDO, BEDNAR, WIELTON. - Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie. - Obsługa po sprzedażowa klienta. - Sprzedaż części zamiennych. - Organizowanie pokazów testowych maszynami rolniczymi. - Uczestnictwo w targach branżowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży Maszyn AMAZONE
Firma: TECH-KOM
Obowiązki: - Doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniej maszyny rolniczej. - Sprzedaż bezpośrednia maszyn marki AMAZONE. - Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie. - Obsługa po sprzedażowa klienta. - Sprzedaż części zamiennych. - Organizowanie pokazów testowych maszynami rolniczymi. - Uczestnictwo w targach branżowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Manager ds. sprzedaży Maszyn Rolniczych
Firma: Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o.
Obowiązki: - Doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniej maszyny rolniczej. - Sprzedaż bezpośrednia marki: CASE IH, HORSCH, HARDI, LEMKEN, GASPARDO, SAMASZ, PRONAR. - Pozyskiwanie nowych klientów. - Obsługa po sprzedażowa klientów. - Sprzedaż części zamiennych. - Organizowanie pokazów testowych maszynami rolniczymi. - Uczestnictwo w targach branżowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: TAK

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Ukończyłam Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu z tytułem magister inżynier, na kierunku Zootechnika (specjalność Hydrobiologia i Ochrona Środowiska). Jestem osobą młodą, dyspozycyjną, otwartą na nowe propozycje, jestem zorganizowana, bezkonfliktowa, szybko się uczę i dostosowuję do nowej sytuacji i ludzi. Posiadam poczucie humoru i dystans do swojej osoby. Nie posiadam materialnego podejścia do życia. Mocno angażuję się w to ,co robię i staram sie robić to jak nalepiej. Posiadam prawo jazdy kat.B, jestem gotowa do podróży służbowych i poznania nowych mi dziedzin nauki.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Magister inżynier - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam, jestem tegoroczną absolwentką rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jako osoba cechuje się duża aktywnością do działania, nie obce mi są wyzwania, które wymagają znacznych nakładów siły i energii. Jako studentka przynależałam do Studenckich Kół Naukowych- Doradztwa rolniczego i Fitopatologów. W ostatnim z wymienionych uczestniczyłam w badaniach naukowych tematycznie związanych z obecnością patogenów w środowisku, które to zaowocowały wystąpieniem na konferencji oraz współautorstwem w artykule naukowym. Z racji specyfiki kierunku studiów, odbyłam dwa razy praktyki w gospodarstwie rolnym o nastawieniu zarówno roślinnym jak i zwierzęcym. Ponadto moi rodzice posiadają gospodarstwo, dlatego też jestem zaangażowana w pracę na roli od dzieciństwa. Doświadczenie w branży rolniczej mogę również poprzeć corocznymi wyjazdami do pracy sezonowej na teren Niemiec- 2 razy do zbioru ogórków oraz 4 razy do zbioru truskawek. Zależałoby mi na znalezieniu oferty pracy, która pozwalała mi będzie na rozwijanie dotychczasowej wiedzy i umiejętności, a także na zdobycie doświadczenia, pod okiem profesjonalnej kadry. Biorąc pod uwagę moją kreatywność oraz komunikatywność liczę na przychylność przyszłych pracodawców oraz uważam, że decyzja o przyjęciu mnie do pracy będzie trafnym wyborem. Pozdrawiam Patrycja Fornalczyk

Patrycja

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy