Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: pracownik fizyczny

Jestem młodą, pracowity, bardzo odpowiedzialny i kreatywną. Bardzo lubie rodzaj tej pracy dla tego taka prace chcialbym wykonywać w życiu. POsiadam doświadczenie na wozki widlowe i troche na kombakajny zbozowe.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem absolwentką Akademii Rolniczej w Lublinie, uzyskałam tytuł - magister inżynier, Kierunek - Rolnictwo, specjalność - Agroturystyka. Odbyłam staż u Urzędzie Gminy jako pracownik administracyjny.Powyższa praca obejmowała: - poznanie zadań z zakresu administracji samorządowej, prace kancelaryjne, obsługa urządzeń biurowych, zasady prowadzenia archiwum zakładowego. Obserwowałam pracę innych osób, nauczyłam się pracy w zespole. Posiadam dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows, pakietu Microsoft Office, prawo jazdy kat. B. Do tej pory nie miałam możliwości podjęcia pełnoetatowej pracy. Świadoma tego, że moja praktyka jest niewielka zapewniam, że mam dużo zapału i chęci do pracy. Jestem otwarta na dalsze poszerzanie swojej wiedzy poprzez rozpoczęcie w najbliższym czasie studiów podyplomowych.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem Pracowity Staram sie wykonywać dane mi polecenia z jak największą dokładnością. Mam Doświadczenie w pracy w rolnictwie.

Seweryn

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy