Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Szukam pracy na fermie trzody chlewnej, posiadam prawie 9-letnie doświadczenie w tej branży w dziale rozrodu, głównie na stanowisku brygadzisty. W pracy w kraju jak i za granicą osiągałem wysoką skuteczność w inseminacji. Moje umiejętności to między innymi: - zarządzanie fermą macierzystą - znajomość procedur produkcji trzody chlewnej w działach: rozród, warchlakarnia, odchowalnia, tuczarnia, - wykonywanie zabiegów zootechnicznych: kastracja, kiełki, ogonki, szczepienia profilaktyczne, kolczykowanie, tatuowanie, odbieranie porodów itp. - inseminacja loch i loszek, wysoka skuteczność krycia - planowanie i nadzorowanie pracy na fermie macierzystej, prowadzenie dokumentacji trzody chlewnej, - obsługa komputera, - prawo jazdy kat. B, - umiejętność jazdy traktorem, - podstawowa znajomość języka angielskiego.


O MNIE

obsługa komputera

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: łwiadectwo dojrzałości
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Brygadzista działu rozrodu
Firma: i nadal AGRIFARM
Obowiązki: zarządzanie fermą macierzystą - 3500 loch, kierowanie 20-osobowym zespołem pracowników prowadzenie dokumentacji trzody chlewnej, planowanie i organizacja pracy, badania usg szkolenia kierownicze,
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik obsługi trzody chlewnej
Firma: POLDANOR S.A.
Obowiązki: znaczna poprawa skuteczności inseminacji z 76% na 90%, wykonywanie zabiegów zootechnicznych: kastracja, kiełki, ogonki, szczepienia profilaktyczne, kolczykowanie, tatuowanie itp. znajomość procedur produkcji trzody chlewnej w działach: rozród, porodówka, warchlakarnia, odchowalnia, tuczarnia.
1234 - 1234
Stanowisko: Animals Technician
Firma: JSR Genetics Limited
Obowiązki: inseminacja loch i loszek, wykonywanie zabiegów zootechnicznych: kastracja, kiełki, ogonki, szczepienia profilaktyczne, kolczykowanie, tatuowanie itp. planowanie i organizacja pracy umiejętność jazdy traktorem
1234 - 1234
Stanowisko: AGRI PLUS
Firma: Brygadzista działu rozrodu P1
Obowiązki: planowanie i nadzorowanie pracy na fermie macierzystej, prowadzenie dokumentacji trzody chlewnej, inseminacja loch i loszek, osiąganie wysokiej skuteczności wykonywanie zabiegów zootechnicznych: kastracja, kiełki, ogonki, szczepienia profilaktyczne, kolczykowanie, tatuowanie, odbieranie porodów itp. znajomość procedur produkcji trzody chlewnej w działach: rozród, warchlakarnia, odchowalnia, tuczarnia, SZKOLENIA (wewnątrz firmy - Projekt 5000): 2005 - Dobrostan zwierząt 2004 - Warchlakarnia i Tucz 2004 - Rozród i Ciąża 103 i Ogólny 104 2003 - Rozród i Ciąża 101, 102


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem inżynierem zootechniki i absolwentką liceum ogólnokształcącego o profilu ekologicznym. Od zawsze interesowałam się branżą rolniczą i weterynaryjną. Przez 4 lata byłam wolontariuszką w lecznicy weterynaryjnej. Chciałabym realizować się w branży która od zawsze mnie interesowała i móc rozwijać posiadane już umiejętności oraz zdobywać nowe. Moje umiejętności to dobra znajomość pakietu Office oraz podstawowa znajomość języka angielskiego. Jestem osobą, która szybko nawiązuje kontakty, dobrze odnajduję się w pracy zespołowej, a także szybko się uczę i zdobywam nowe umiejętności.

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem absolwentem kierunku Zootechnika na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (specjalizacja - Organizacja skupu i obrotu produktów zwierzęcych). Uczelnię ukończyłem w roku 2009 z tytułem magistra inżyniera. W celu poszerzenia zakresu wiedzy na temat produkcji żywności i jej przetwarzania, rozpocząłem naukę na kierunku Technologia Żywności, specjalność Żywienie Człowieka i Dietetyka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Studia zawiesiłem z powodu możliwości odbycia stażu i późniejszego zatrudnienia w Spółdzielczej Agrofirmie Witkowo. Dotychczas miałem okazję zdobyć doświadczenie zawodowe na licznych praktykach, które odbywałem podczas trwania studiów, jak również podczas stażu oraz późniejszego zatrudnienia na stanowisku zootechnika w Spółdzielczej Agrofirmie Witkowo. Jestem osobą uczciwą, dokładną i zdyscyplinowaną. Znam język angielski w stopniu średniozaawansowanym, co oznacza, że bez problemów mogę porozumiewać się w tym języku. Posiadam również prawo jazdy kategorii B. Poszukuję pracy w formie technika weterynarii, kontrolera jakości bądź w administracji, ponieważ chciałbym rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiedzę również w innych kierunkach związanych z rolnictwem i hodowlą/leczeniem zwierząt.

Bartosz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Nie posiadam doświadczenia zawodowego , ale jestem pracowity, szybko się uczę, jestem uczciwy i sumienny. Powierzone mi zadania wykonuję solidnie i terminowo. Kwalifikacje i umiejętności: - prawo jazdy kat. B - znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office - znajomość programu komputerowego AutoCad - obsługa urządzeń biurowych - znajomość wiedzy z zakresu użytkowania i utrzymania maszyn rolniczych i leśnych zainteresowania: - sport - piłka koszykowa i siatkowa, jazda na rowerze - muzyka współczesna - motoryzacja - kulinaria - zwierzęta.

Maciej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy