Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą pracowita, ambitną, wesołą, komunikatywną. Jestem absolwentką UWM w Olsztynie. Specjalizuje się w małych przeżuwaczach ( owce, kozy) oraz w bydle. Posiadam kurs inseminatora bydła.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: zootechnik
Nazwa szkoły: UWM Olsztyn
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnik specjalność hodowla i użytkowanie zwierząt. Posiadam kurs inseminacji bydła.

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000-4000
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Praca w drobiarstwie

Posiadam 18-letnie doświadczenie w branży drobiarskiej:odchowy stad reprodukcyjnych,produkcja jaj wylęgowych,produkcja jaj spożywczych,produkcja brojlerów .Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę.Pracowałem na stanowisku kierowniczym.Jestem dyspozycyjny i samodzielny potrafię pracować w zespole,łatwo nawiązuję kontakty z innymi ludźmi,stanowią one dla mnie ważny aspekt w pracy i dają wiele satysfakcji,mam zdolności negocjacyjne. Jestem osobą dokładną i odpowiedzialną,posiadającą motywację do wyznaczonych celów.Chciałbym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osobą kreatywną, zdyscyplinowaną oraz bardzo komunikatywną. Potrafię pracować w zespole. Sumiennie wykonuję swoje obowiązki

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi komputera: Windows, MS - Word, Excel, PowerPoint, Internet Prawo jazdy kategoria B, C

Wojciech

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy