Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Nazywam się Marlena, mam 17 lat, więc jestem młoda i zdolna do pracy. Chcę zarobić pieniądze na wakacje. Jestem bardzo aktywną i sympatyczną osobą.
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Dyrektor/Doradca żywieniowy/Przedstawiciel Handlowy/Konsultant

Podstawowe kwalifikacje zawodowe i doświadczenie: Rolnictwo i Przetwórstwo Rolne, handel i zarządzanie Posiadam bogate doświadczenie w zakresie rolnictwa i przetwórstwa rolnego, oraz otoczenia rolnictwa - usługi i handel w zakresie sektora rolnego. Posiadam wykształcenie wyższe rolnicze i ekonomiczne oraz podyplomowe w zarządzaniu. Jestem osobą odpowiedzialną i komunikatywną.

Dariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Z racji wykonywanych obowiązków posiadam doskonałą znajomość agro-rynku zarówno na terenie województwa lubuskiego, jak i pozostałej części kraju. Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń, w tym przede wszystkim o tematyce stosowania i obrotu środkami ochrony roślin, przeprowadzałem szkolenia min. dla Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku, Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze oraz Poznańskich Zakładów Zielarskich Herbapol SA.

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Człowiek uparty, lubiący nowe wyzwania. Szybko odnajduję się w nowych warunkach. Obsługa komputera, prawo jazdy kat B i T

Tomasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy