Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam, jestem człowiekiem otwartym na wiedzie i zdobywanie nowych doświadczeń. Potrafię szybko nawiązywać kontakty z ludźmi. Posiadam: -umiejętność logicznego myślenia i zastosowania teorii w praktyce -zdolności matematyczne i techniczne -umiejętność planowania przestrzeni -znajomość języka angielskiego - podstawowa -znajomość oprogramowania stosowanego w geodezji -umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność


O MNIE

-sport (piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka) -zagadnienia polityczne -filmy (komedie)

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik geodeta
Nazwa szkoły: Zespół Szkół nr 2 im. Marii Koszutskiej "Wery" w Liskowie

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: Zootechnik i pokrewne

Jestem absolwentem SGGW na kierunku zootechnika. Od młodych lat interesuję się rolnictwem i zwierzętami. Z racji tego , że wychowałem się na wsi i w gospodarstwie rolniczym miałem możliwość nabywania wiedzy w praktyce.

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jako osoba młoda i otwarta posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej, szybko się uczę, lubię nowe wyzwania i doświadczenia oraz posiadam łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mimo, iż nie mam doświadczenia w pracy na tym stanowisku jestem przekonana, że moje predyspozycje psychiczne jak i wiedza teoretyczna pozwolą mi na efektywną pracę, lubię zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Posiadam doświadczenie zdobyte podczas współpracy z klientami, latwo nawiazuje kontakty. Sprzedaz bezposrednia nawozow, SOR, odzywek, materialu siewnego. Serwis posprzedazowy.

Jakub

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy