Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 26 lat i duży zapał do pracy.Z wykształcenia jestem fryzjerem,ale nie koniecznie szukam pracy akurat w tym zawodzie.Najchętniej odpowiadałaby mi praca fizyczna.Potrafię obsługiwać komputer.
Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Fryzjer
Nazwa szkoły: ZSZ w Mysłowicach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ukośczone 2 lata Liceum Ogólnoksztaścącego
1234 - 1234
Nazwa szkoły: ZSP w Mysłowicach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ukośczone 2 lata Liceum Ogólnoksztaścącego

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik fizyczny,
Wynagrodzenie: 1500 netto
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwo
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: praca w dziale ochrony środowiska

Jestem osobą, która rzetelnie podchodzi do swoich zadań, wykonując je z dokładnością i precyzją. Ponadto jestem osobą dobrze zorganizowaną, sumienną i zaangażowaną. Poszukuję pracy, która stworzyłaby mi warunki do rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń, przy jednoczesnej możliwości wykorzystania zdobytego wykształcenia. Jeśli poszukujecie Państwo osoby odpowiedzialnej, komunikatywnej, potrafiącej pracować zarówno samodzielnie jak i w grupie, z chęcią podejmę się nowego wyzwania.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Z wykształcenia jestem inż. ochrony środowiska. Interesuje się ogrodnictwem, przez kilka lat opiekowałem się ogródkiem mojej byłej sąsiadki przeprowadzając podstawowe prace ogrodnicze. Ponadto w ciągu ostatnich 3 lat brałem jednorazowo na zlecenie w pracach sadzenia drzew i krzewów. Miałem także ostatnio możliwość brania udziału w projektowaniu rabaty w ogrodzie pod względem doboru roślin.Ukończyłem kurs doboru roślin ogrodowych.Ogrodnictwo to moja pasja, na którą poświęcam mój wolny czas uprawiając w domu różne rośliny, nie tylko ozdobne. Można powiedzieć, że usiłuję stworzyć mój mały ogródek na kilku m2 parapetu mojego mieszkania.Chciałbym jednak zdobyć praktykę opartą o większe, bogatsze doświadczenia. W przyszłości myślę aby skończyć studia ogrodnicze. Jestem zainteresowany także propozycjami pracy w sadownictwie i rolnictwie.

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Zootechnik

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy