Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Interesuje się Marketingiem szczególności formułą (4P). swój wolny czas poświęcam na pogłębianie wiedzy o rolnictwie i ogrodnictwie (wyjazdy na targi, szkolenia). Moje hobby to sport.Byłam przewodniczącą w Komisji Wyborczej na Uczelni.Także przeprowadzałam zbiórkę pieniężną na dom dziecka. Udzielałam się w Samorządzie studenckim.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik-handlowiec
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Zawodowych w łwiebodzinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ksztaściłam sią w kierunku handlowym.Praktyką odbyłam w BZ WBK łwiebodzin. Zdobyłam dołwiadczenie w handlu i obsłudze klienta.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr. inż.agronomi
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo specjalność Agronomia specjalizacja Gleboznawstwo. 2 miesiączna praktyka w Instytucie Hodowli i Nasiennictwa w Kośczewicach,4 miesiączna praktyka w Szkocji Carmichaels Farm .Posiadam umiejątności w uprawie roślin i chowie trzody chlewnej ,które nabyłam w gospodarstwie rodzinnym .Mam także dołwiadczenie w handlu i obsłudze klienta.

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1500-2000 zł/msc
Region: Lubuskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem osobą, która potrafi rzetelnie i z precyzją wywiązywać się z powierzonych obowiązków, kompetentną, zdyscyplinowaną. Jestem otwarty na zmiany i gotowy do podnoszenia swoich kwalifikacji na różnego rodzaju kursach. Dzięki pracy na stanowisku sprzedawcy zdobyłem umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz pracy w grupie. Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizacją oraz pozwoli na rozwój zawodowy

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Liczą się tylko widoczne efekty w pracy...

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

znajomość programów operacyjnych MS Windows 98/NT/Me/2000/XP znajomość programów pakietu MS office 97/XP prawo jazdy kategorii B łatwość nawiązywania kontaktów punktualność,odpowiedzialność,praca w zespole.

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy