Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Właśnie ukończyłam drugi rok zootechniki i szukam pracy, która pomoże zdobyć mi doświadczenie zawodowe w branży. Jestem osobą zorganizowaną i odpowiedzialną, gotową do ciężkiej pracy fizycznej.


O MNIE

Szerokie zainteresowania zoologiczne. Umiejętność zorganizowania sobie pracy, odpowiedzialność, punktualność, kreatywność. Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika. Praktyki w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Animatorka/Hostessa
Firma: Royal Canin Polska Sp. z o. o.
Obowiązki: Do moich obowiązków należało doradztwo w sprawie doboru odpowiedniej karmy dla konkretnego psa/kota. Zdobyłam wiedzę na temat zdrowego żywienia tych gatunków, ewentualnych dolegliwości nękających konkretne rasy oraz wiedzę kynologiczną i felinologiczną. Zapoznałam się również w niewielkim stopniu z produktami dla zwierząt znajdującymi się na rynku.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Wielokrotnie pracowałem w gospodarstwie rolnym specjalizującym się w produkcji mlecznej. W związku z tym potrafię obchodzić się ze zwierzętami czy też obsługiwać dojarkę, jak i niektóre maszyny rolnicze. Posiadam od prawie roku prawo jazdy kat. B, prowadziłem różnego typu pojazdy m.in. ciągniki rolnicze. Lubię pracę na wsi, ponieważ zawsze jest tam "pełno roboty" oraz dużą satysfakcję daje mi prowadzenie maszyn rolniczych.

Kamil

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Posiadam doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Dodatkowe umiejętności: -Prawo jazdy kat. B. -Kurs Instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna (1999r.) Cechuje mnie sumienność, odpowiedzialność, systematyczność, łatwość w dostosowywaniu się do nowych sytuacji, szybkie przyswajanie nowych informacji i wiedzy, łatwość nawiązywania kontaktów.

Ewa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

interesuje mnie praca fizyczna

krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy