Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskego w Olsztynie. Szukam pracy w zakresie moich kwalifikacji zawodowych tj. w zakresie planowania i organizacji hodowli zwierząt oraz stosowania programów hodowlanych, żywieniowych i profilaktycznych w populacjach różnych gatunków zwierząt. Przygotowany do pracy: w administracji państwowej i samorządowej, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, w nadzorze hodowlanym i służbach inseminacyjnych, ośrodkach doradztwa rolniczego, bankach i firmach ubezpieczeniowych, przemyśle rolno-spożywczym, przemyśle paszowym, w przedsiębiorstwach zajmujących się obrotem zwierząt i produktami pochodzenia zwierzęcego a ponadto w placówkach naukowo-badawczych, laboratoriach specjalistycznych, redakcjach wydawnictw rolniczych oraz w szkolnictwie. Na podstawie zdobytej wiedzy teoretycznej, praktyki i zajęć terenowych przygotowani do organizowania procesu produkcji i kierowania zespołami ludzkimi.


O MNIE

Programy wsparcia UE, pszczelarstwo, motoryzacja, bankowość, sporty walki.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Pszczelarz
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Ksztaścenia Praktycznego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Pszczelarstwo. Umiejątności: Wszystko co związane z pszczelarstwem.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magistr inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Zootechnika Specjalność: Hodowla i użytkowanie zwierząt. Umiejątności: zawodowe w zakresie planowania i organizacji hodowli zwierząt oraz stosowania programów hodowlanych, żywieniowych i profilaktycznych w populacjach różnych gatunków zwierząt. Przygotowany do pracy: w administracji pałstwowej i samorządowej, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, w nadzorze hodowlanym i służbach inseminacyjnych, ośrodkach doradztwa rolniczego, bankach i firmach ubezpieczeniowych, przemyśle rolno-spożywczym, przemyśle paszowym, w przedsiąbiorstwach zajmujących sią obrotem zwierząt i produktami pochodzenia zwierzącego a ponadto w placówkach naukowo-badawczych, laboratoriach specjalistycznych, redakcjach wydawnictw rolniczych oraz w szkolnictwie. Na podstawie zdobytej wiedzy teoretycznej, praktyki i zająą terenowych przygotowani do organizowania procesu produkcji i kierowania zespołami ludzkimi.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Zootechnika Specjalność: Chów i hodowla zwierząt amatorskich. Umiejątności: Gruntowna wiedza z zakresu chowu i hodowli zwierząt, oceny surowców i produktów pochodzenia zwierzącego, podstaw produkcji roślinnej, projektowania produkcji, organizacji pracy w przedsiąbiorstwie rolniczym, kierowania zespołami ludzkimi, prowadzenia gospodarstwa oraz podstaw prawa w zakresie działalności gospodarczej. posługiwaą sią techniką komputerowa w zakresie tworzenia i obsługi komputerowych baz danych. Przygotowany do pracy w: administracji rządowej i samorządowej związanej z rolnictwem, doradztwie rolniczym, nadzorze hodowlanym i służbach inseminacyjnych, przedsiąbiorstwach zajmujących sią obrotem zwierząt oraz surowcami i produktami pochodzenia zwierzącego, a także do prowadzenia gospodarstw rolniczych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: ABRAM
Obowiązki: Promocja, marketing, sprzedaż.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubuskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Stanowisko: doradca żywieniowy

Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno _przyrodniczego w Bydgoszczy , kierunek zootechnika, specjalność Hodowla zwierząt i Gospodarka Paszowa, magister inżynier

Weronika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Liczą się tylko widoczne efekty w pracy...

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem osobą, która potrafi rzetelnie i z precyzją wywiązywać się z powierzonych obowiązków, kompetentną, zdyscyplinowaną. Jestem otwarty na zmiany i gotowy do podnoszenia swoich kwalifikacji na różnego rodzaju kursach. Dzięki pracy na stanowisku sprzedawcy zdobyłem umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz pracy w grupie. Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizacją oraz pozwoli na rozwój zawodowy

Mariusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy