Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr.inż. Zootechnik
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Szczecinie
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Nazwa szkoły: TECHNIKUM ROLNICZE
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek ogólno - rolny, prawo jazdy T, uprawnienia na kombajn zbożowy i sieczkarnie, praktyki - chlewnie, obory, owczarnie...

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Zootechnik
Firma: Gospodarstwo Rolne
Obowiązki: Praca na fermie bydła mięsnego, inseminacja, kontrola zdrowotności stada - wspolpraca z lek. wet., ustalanie dawek żywieniowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Zootechnik
Firma: stadnina koni
Obowiązki: Praca na fermie bydła mlecznego, kontrola doju i jakości pozyskiwanego mleka,nadzór nad udojem(kontrolaczystości wymion, zasklepiania po udoju,sprawdzanie zapalen), Nadzór i kontrola pracowników,inseminacja, kontrola zdrowotności stada - wspolpraca z lek. wet.ustalanie dawek żywieniowych dla poszczególnych grup(krowy - 1,2,3 grupa, krowy zasuszone, w okresie przed i powycieleniowym oraz dla jałówek.
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta
Firma: Agri - Plus
Obowiązki: Kontrola i sprzątanie budynków, karmienie macior, regulacja dawek w zależności od grup i ilości zwierząt w kojcach, leczenie macior, inseminacja, grupowanie macior - nisko prośne, wysoko prośne, luĹşne itp. kontrola wyproszeń...
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Firma: Camex
Obowiązki: Praca dorywcza na fermie brojlerów kurzych.
1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor
Firma: ARiMR
Obowiązki: Wprowadzanie i kontrola do systemu komputerowego wniosków o płatności bezpośrednie dla rolników
1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca
Firma: Zakład Handlowo - Usługowy
Obowiązki: Sprzedaż artykułów fotograficznych, usługi ksero.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zagranica
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Umiejętność wykonywania różnych prac domowych np. kładzenie gładzi na ścianach malowanie ścian zakładanie podłóg itp. Wykonywanie różnych prac podwórkowych i garażowych. Spawanie metodą MIG/MAG i elektrodą. Wykonywanie wszystkich prac związanych z rolnictwem np. praca w polu: oranie bronowanie sianie, a także praca związana z produkcją zwierzęca umiejętność obchodzenia się z zwierzętami karmienie i opieka nad nimi. Umiejętność prowadzenia przydomowej szklarni i ogródka. Byłem dobrowolnym dawcą krwi.

Jan

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Jestem pracownikiem bardzo zaangażowany w wymierzona pracę. Jestem punktualny,odpowiedzialny,ambitny,bez nałogów,szybko się uczę,staram się zdobywać nowe doświadczenie jeżeli mam tylko okazje.

Witold

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Mam duże doświadczenie w pracy na gospodarstwach rolnych.Posiadam bardzo duże umiejętności pracy najnowszym sprzętem rolniczym w swojej karierze zawodowej jeździłem takimi maszynami jak New Holand ,Fendt 936 Vario ,obecnie poruszam się opryskiwaczem Samojezdny Techoma .Posiadam dodatkowo uprawnienia na wózki widłowe oraz ładowarki teleskopowe.

Marek

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy