Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Z racji wykonywanych obowiązków posiadam doskonałą znajomość agro-rynku zarówno na terenie województwa lubuskiego, jak i pozostałej części kraju. Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń, w tym przede wszystkim o tematyce stosowania i obrotu środkami ochrony roślin, przeprowadzałem szkolenia min. dla Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku, Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze oraz Poznańskich Zakładów Zielarskich Herbapol SA.


O MNIE

Siatkówka, piłka nożna, szachy, literatura fantastyczno - naukowa, ogrodnictwo.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Rolniczy Specjalizacja: Gleboznawstwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik Oddziału Nowa Sól
Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Obowiązki: Koordynacja i planowanie właściwej organizacji i sprawnego funkcjonowania Oddziału, obsługa klientów. Inspekcje w gospodarstwach rolnych i kontrola działalności podmiotów gospodarczych z branży rolniczej w zakresie zgodności prowadzonej działalności z wymaganiami ustawy o ochronie roślin i ustawy o nasiennictwie. Sprawowanie kontroli nad terminową realizacją zadań i rozstrzyganie o sposobie załatwienia sprawy, przygotowanie wyczerpujących danych w sprawach kierowanych do konsultacji z Wojewódzkim Inspektorem lub jego Zastępcą. Prowadzenie ewidencji podmiotów gospodarczych w zakresie objętym przepisami ustawy o ochronie roślin i ustawy o nasiennictwie. Przygotowywanie materiałów pomocniczych, organizacja i przeprowadzanie szkoleń oraz opracowywanie zaświadczeń dla uczestników szkoleń. Opracowywanie materiałów informacyjno-analitycznych dotyczących rynków rolnych. Dbałość o przechowywanie akt i ich zabezpieczanie przed zniszczeniem lub udostępnieniem osobom nieuprawnionym.
1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor
Obowiązki: Kontrola graniczna pod względem spełnienia warunków fitosanitarnych towarów pochodzenia roślinnego importowanych oraz wydawanie stosowych decyzji dopuszczających powyższe towary do importu


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Szukam pracy, jestem uczciwy, bez nałogów, nie karany.

Robert

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Pochodzę ze wsi.Mam dokładnie 49 lat.Mam 22 lata stażu przy produkcji roślinnej.Sądzę że,wiem prawie wszystko o tej pracy.Oczywiście praktyka na wszystkich maszynach związanych z tą pracą.Tak polskie jak i zagraniczne.

Wiesław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Traktorzysta

Jestem odpowiedzialny i sumienny,nie pije alkoholu wcale,lubie porzadek w miejscu pracy,jestem zdyscyplinowany i staram sie podejmowac trafne decyzje kierujac sie rozumem i doswiadczeniem.To tyle.

JACEK

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy