Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Absolwentka Zootechniki, ambitna, samodzielna, łatwo nawiązująca kontakty i chętna do zdobywania nowych doświadczeń


O MNIE

Jeździectwo i podróże, aktywne spędzanie czasu wolnego, samodoskonalenie, gotowanie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko - Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Bioinżynierii Zwierząt Kierunek Zootechnika Praca inż. pt. "Analiza użytkowości bydła mlecznego w stdach przyjetych pod oceną"

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka
Firma: Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.
Obowiązki: Poznanie zakresu prac i obowiązków pracowników w gospodarstwie trudniącym się hodowlą bydła mlecznego oraz na fermie trzody chlewnej. Obrót w stadzie, prowadzenie dokumentacji, organizacja cyklu dnia, żywienie, dojenie, inseminacja/krycia, zabiegi pielęgnacyjne i profilaktyczne, i in.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka
Firma: "Ekwador" Ośrodek JeĹşdziecki
Obowiązki: Zapoznanie z funkcjonowaniem dużego ośrodka jeĹşdzieckiego z infrastrukurą hotelarsko-gastronomiczną, organizacja czasu pracy w ośrodku, żywienie koni, organizacja zawodów jeĹşdzieckich i obozów dla dzieci, itp.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Absolwentka Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy. -Prawo jazdy kat.B, -kurs fakturowania, -aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, -obsługa komputera -prowadzenie, organizowanie, projektowanie działalności gospodarczych w agrobiznesie -opracowywanie biznes planu i planu marketingowego -prowadzenie rachunkowości związanej z agrobiznesem -obliczanie kosztów i dochodów działalności gospodarczej -sporządzanie podstawowych dokumentów związanych z przedsiębiorstwem -ocenianie jakości użytkowych podstawowych produktów rolniczych i spożywczych oraz środków do produkcji rolniczej -planowanie technologii produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz przetwórstwa surowców roślinnych i zwierzęcych

Patrycja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam serdecznie przyszłego pracodawcę! Masz okazję zatrudnić ambitną, pracowitą, i lubiąca wyzwania osobę, która z posiada wyższe wykształcenie z ochrony środowiska,ma pierwsze doświadczenie zawodowe za sobą i jest gotowa podjąć się pracy od zaraz. Pozostaję w oczekiwaniu na Ciebie!

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

, Absolwent technium Agrobiznesu , Student 4 roku rolnictwa na UTP w Bydgoszczy . Pasjonat rolnictwa i całej otoczki skupionej wokół niego od dziecka związany z rolnictwem , Jestem osobą komunikatywną , lubiącą prowadzić dyskusję, Lubiącą uczyć się nowych rzeczy.

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy