Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, i potrafi je dostosować do celów zespołu. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Posiadam prawo jazdy kat. B, w najbliższym czasie rozpocznę kurs na kategorię T. Przeszedłem szkolenie z zakresu obrotu i konfekcjonowania środków ochrony roślin.


O MNIE

Zagadnienia związane z rolnictwem, a szczególni fitopatologią. Dodatkowo interesuję się koszykówką, filmem i fotografią.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inzynier
Nazwa szkoły: Uniwesytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agronomia, Fitopatologia
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agronomia

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Doradca hodowlany w zakresie hodowli bydła

Jestem absolwentką studiów II stopnia na kierunku zootechnika na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Rozpoczęłam tam również studia III stopnia (doktoranckie), które obecnie kończę. W trakcie mojego toku kształcenia zdobywałam wiedzę kierunkową oraz doświadczenie poprzez: praktyki zawodowe, uczestnictwo w konferencjach i projektach badawczych oraz konsultacje z producentami surowców pochodzenia zwierzęcego.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Inżynier

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam, jestem STUDENTKĄ II roku ZOOTECHNIKI na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nauka na tym kierunku wszechstronnie rozwija we mnie teoretyczną wiedzę z różnych dziedzin. Szukam pracy, która dałaby mi możliwość ZDOBYCIA NOWYCH KWALIFIKACJI i byłaby zgodna z moimi predyspozycjami. Ważna jest dla mnie jednak możliwość PRAKTYCZNEGO ZASTOSOWANIA NABYWANYCH UMIEJĘTNOŚCI. Chciałabym wykorzystać swój POTENCJAŁ oraz ZDOLNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, KREATYWNOŚĆ i PRACOWITOŚĆ. Jestem MŁODĄ i AMBITNĄ osobą, odpowiedzialną i SKUTECZNĄ, potrafię pracować samodzielnie i w zespole. Moją zaletą jest także DOKŁADNOŚĆ i RZETELNOŚĆ. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią i dla firmy, i dla mojego osobistego rozwoju zawodowego. Umiejętności techniczne: znajomość obsługi komputera w środowisku Windows oraz MS Office

Anastazja

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy