Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

2002 - praca w drewnie i przedsiębiorstw rolnych w Wielkiej Brytanii. 2003 - praca w przedsiębiorstwach rolniczych Zolochivski 2004-2007 - praca w firmach zagranicznych inwestycji "Ukragro NPK - producent mieszanek nawozowych. Pierwszy post - Head of Production / Kierownik Oddziału w Chmielnickiego. Prace nad spółką zależną produkcji od podstaw, z dalszych wskazówek w tym zakresie w ciągu 2 lat. Obowiązki: praca z nadzoru i administracji w "start" w procesie bieżącej pracy, rekrutacji pracowników na wszystkich szczeblach organizacji i kontroli i naprawy konstrukcji (wybór wykonawcy, negocjacje, monitorowanie, płatności), prace instalacyjne urządzeń . Organizacja i kontrola działalności produkcyjnej, pełny proces produkcyjny. Krótko-i perspektywicznego planu (w granicach oddział) obecnej pracy, pracy w przyszłości i rozwoju placówki. Kontrolę nad jakością produkowanych wyrobów, zgodnie z warunkami produkcji, technologii, planowania, trwałość, jakość przechowywania, transportu do klientów, jednostki kontroli kosztów, byutzhetuvannya i kontroli kosztów, zarządzanie zapasami, logistyki magazynowej, praca z kolei. Administracyjne i finansowe działalności analizy (wydatków). Podczas gdy w Chmielnicki był odpowiedzialny za budowę kolei na tych samych liniach produkcyjnych na wsi. Czagajew, obwód Połtawa. W styczniu 2006 roku kierownictwo "Ukragro NPK" Oferowane stanowisko dyrektora zakładu mieszanek granulacji nawozów - największy zakład w przyszłości firmy (Pyriatyn, obwód Połtawa) .. Pracował w grupie, która przygotowuje się do budowy i zarządzania częścią projektu. Praca z dokumentami pojednawczy, agencje rządowe, analizy podobnych produkcji za granicą. Ale z jakiegoś powodu prac nad tym projektem został zakończony w ogóle właścicieli firmy. Pracy prodovzhyv w Pyriatyn - udział w organizacji pracy w sprzedaży nawozów i producentów rolnych. Również odpowiedzialny za pracy kolei we wszystkich oddziałach firmy (7)
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł:
Nazwa szkoły:
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności:

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko:
Firma:
Obowiązki: O
1234 - 1234
Stanowisko:


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Specjalista po mieszankach nawozów (NPK),
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Wykształcenie: 2002 - 2005 Technikum Mechanizacji Zespół Szkół nr. 1 w Liskowie, Kierunek Mechanik Maszyn i Urządzeń 1999 - 2002 Zasadnicza Szkoła Zawodowa o profilu Stolarz w Zespole Szkół Budowlanych w Kaliszu Doświadczenie zawodowe: 2005 - 2006 Sezonowo brygadzista przy zbiorze owoców. Praca w Niemczech. 2006 - 2007 Praca jako stolarz meblowy w Alidom - Kalisz ( www.alldom.pl ) 2007 - 2008 Kierowca , busa oraz brygadzista (ustalanie i rozporządzanie pracy dbanie o dobra atmosferę oraz relacje miedzy pracownikami ) - praca w Niemczech zbiór truskawek ,malin ,czereśni ,jabłek ,gruszek itd. pielęgnacja sadów. 2008 - 2009 Praca jako stolarz meblowy w Artdeco Kalisz ( www.kaliszmeble.pl ) Doi tego chciałbym zaznaczyć ze od urodzenia moi rodzice posiadają szklarnie w których pracowałem znam się świetnie na pomidorach oraz ogórkach. Praca z maszynami rolniczymi jak i zarówno praca na ciągniku rolniczym nie jest dla mnie problemem. Umiejętności: - Prawo jazdy kat. B - Znajomość języka angielskiego. - Doskonała znajomość komputera - Umiejętność szybkiego dostosowywania się do otoczenia.

Radosław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Małżeństwo z Ukrainy 33 i 27lat szuka pracy w Polsce.Ja mam doświadczenie przy bydle mlecznym i trzodźie chlewnej(robienie pasz,kastracja,obcinanie zębów i ogonów,prace na porodówce i inne czynności z tym związane)jestem do dyspozycji od pazdźiernika,pośiadam wizę i kartą polaka.Żona nie ma doświadczenia w prace w Polsce i zainteresowana w podjęciu jakiej kolwek pracy, potrzebuje zaproszenia dla załatwienia wizy.oczekujemy ofert od uczciwych pracodawców a nie od chamów.Rozważe każdą oferte.jestem teraz w Polsce.

sergiusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Witam. Aktualnie studiuje na 3 roku w Bydgoszczy na kierunku Technika rolnicza i Leśna, która związana jest z mechanizacją rolnictwa Interesuje mnie technika rolnicza. Posiadam prawo jazdy kat. A B C C+E T . oraz uprawnienia na wózek widłowy i Kombajn zbożowy! Cechuje mnie sumienność uczciwość i zapał do pracy.

Radosław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy