Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: MGR INŻ
Nazwa szkoły: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: OCHRONA śrODOWISKA

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: SPECJALISTA
Firma: AGENCJA RYNKU ROLNEGO
1234 - 1234
Stanowisko: INSPEKTOR
Firma: AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNZACJI ROLNICTWA
1234 - 1234
Stanowisko: ASYSTENT MENADŻERA
Firma: CAFFE NERO


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: OD 2000 NETTO
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Posiadam doświadczenie w pracy przy zwierzętach gospodarskich. Mam szeroką wiedzę z zakresu żywienia zwierząt, ich chowu i hodowli, wszechstronną wiedzę o koniach, ich potrzebach i behawiorze (mam własne konie). Zwierzęta są moją pasją odkąd pamiętam. Miłością do nich zaraziła mnie moja mama, która była weterynarzem. Połowę swojego życia spędziłam w lecznicy dla zwierząt, drugą połowę przy koniach, psach i kotach. Nie boję się ciężkiej pracy fizycznej. Jestem kreatywna, pomysłowa, otwarta na ludzi, lubię wyzwania.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam, w tym roku kończę zootechnikę i chciałabym pracować w zawodzie. Zwierzętami interesowałam się już od dziecka stąd wybór kierunku studiów. Ciekawią mnie innowacyjne technologie pozwalające na prowadzenie nowoczesnej hodowli oraz rozwój całego gospodarstwa. Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą i chętnie uczącą się nowych rzeczy. Nie mam żadnych zobowiązań (brak męża, dzieci) więc mogę podjąć pracę w dowolnym rejonie Polski.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczegowe Wrocławiu, kierunek studiów zootechnika. Podczas studiów rozpoczęłam pracę w ARiMR gdzie do moich obowiązków należała idetyfikacja i rejestracja zwierząt, obsługa wniosków obszarowych oraz obsługa wniosków inwestycyjnych. Posiadam dwa konie dzięki temu hobby postanowiłam pójść na kurs instruktora jazdy konnej co uczyniłam w ubiegłym roku. Od tamtej pory oprócz pracy zawodowej uczę także jazdy konnej. Jestem osobą miłą otwartą i szybko nawiązuję kontakty interparsonalne.

Aleksandra Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy