Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam doswiadczenie w sprzedaży produktów ogrodniczych,oraz w zarządzaniu dużym zespołem.Moge prowadzić centrum ogrodnicze,ale i też robie podstawowe projekty ogrodów i oczywiscie je realizuję. Ogrod traktuję jako bardzo duże hobby.


O MNIE

Ogrodnictwo,gotowanie,majsterkowanie,podróże. Posiadam certyfikat trenerski z zakresu"Trudnych sytuacji w obsłudze klienta"

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Metrolog Warsztatowy

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Koordynator regionalny sektora przemysłowego
Firma: Carrefour Polska Sp z.o.o.
Obowiązki: Koordynowanie pracy sektorów przemysłowych w 16 sklepach. Pomoc przy zarządzaniu asortymentem przemysłowym(3000 referencji),zasobami ludzkimi,organizowanie zebrań regionalnych z szefami sektorów. Wdrażanie projektów handlowych(profesjonalna prezentacja roślin pokojowych na halach sprzedaży) Pomoc dla centrali w wyborze kolekcji narodowych asortymentu przemysłowego
1234 - 1234
Stanowisko: Koordynator sprzedaży
Firma: Leroy Merlin Polska Sp z.o.o.
Obowiązki: Zarządzanie zespołem ludzkim na powierzchni sprzedaży(dział ogród) Zarządzanie zapasem towarowym Zarządzanie promocjami wewnętrznymi. Innowacyjne prezentacje grup asortymentowych, pomagających w wyborze zakupu
1234 - 1234
Stanowisko: Manager handlowy
Firma: Carrefour Polska Sp zo.o.
Obowiązki: Zarządzanie działami handlowymi przemysłowymi takim jak: auto, majsterkowanie, ogród, sport,zabawki. Zarządzanie akcjami promocyjnymi.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy/sprzedawca
Firma: Import-Export Liliana Karpińska
Obowiązki: Sprzedaż bezpośrednia-branża tekstylna


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Manager,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Pochodzę ze wsi dlatego nie obce są mi problemy jej mieszkańców.Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną. Moim atutem jest umiejętność pracy z ludźmi i opanowanie. Jestem przekonana, że moje doświadczenie i kwalifikacje będą Państwu bardzo przydatne. Informacje zawarte na portalu chętnie uzupełnię podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Mam 43 lata pracowałem na fermie drobiu jak również przy przy obsłudze bydła mlecznego(paszowóz obsługa obory)bez dojenia.Na różnego typu ciągnikach 8 lat doświadczeń.Pracując na różnego rodzaju budowach mam trochę doświadczenia,także drobne naprawy mechaniczne i budowlane nie są mi obce.Poszukuje pracy w gospodarstwie z kwaterą bez dojenia.

Wiesław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Każde w branży rolniczej

Jestem Absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Informatyka w Rolnictwie. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w firmie ZYX-Target Sp. z. o. o. jako specjalista ds. pozyskiwania baz danych. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB i zajmuję się oceną sytuacji dochodowej podstawowych produktów roślinnych i zwierzęcych. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Zdobyte przeze mnie dotychczas doświadczenie zawodowe, jak i podczas całej edukacji powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami.i czas pracy. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Pozyskana wiedza podczas szkoły średniej oraz studiów wyższych powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami związanymi z rolnictwem.

Arkadiusz Dominik

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy