Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem specjalności Agronomia na UP w Lublinie. Studia ukończyłem z wynikiem dobrym. Praca w rolnictwie daje mi dużo satysfakcji i spełnienia. Mam mocny i odporny na stres charakter, a czynności których się podejmuje wykonuje z należytą sumiennością i precyzją. Jestem osobą elastyczną i dynamiczną, a praca w zespole nie stanowi problemu.


O MNIE

Zarówno z wykształcenia jak i zamiłowania interesują mnie postępy w produkcji roślinnej, szczególnie produkcja biomasy na cele energetyczne.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia na wydziale Agrobioinżynierii, specjalności Agronomia. Ukośczone szkolenia w zakresie obrotu i konfekcjonowania środków ochrony roślin oraz ich stosowania przy użyciu opryskiwaczy.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Gospodarstwo Rolne
Obowiązki: Kompleksowa obsługa bydła mlecznego oraz produkcji roślinnej w gospodarstwie.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: dla absolwenta Agronomii,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Przebojowa, nie bojąca się nowych wyzwań młoda kobieta. Komunikacja interpersonalna nie jest dla mnie żadnym problemem, jestem osobą asertywną potrafię wyrazić swoje zdanie , nie obrażając nikogo. Z łatwością nawiązuję kontakty, i z łatwością je utrzymuję. Celem zawodowym jest praca w rozwijającej się firmie, która pozwoli mi się rozwijać, i wykorzystywać już zdobytą wiedzę. Córka zaradnego, i osiągającego sukcesy Przedstawiciela Handlowego także w branży rolniczej, to od Niego nauczyłam się wszystkiego, to dzięki Niemu wiem jak łatwo nawiązywać kontakty z ludźmi!

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Studia podyplomowe "Menedżer jakości i bezpieczeństwa żywności. Bioinżynieria produkcji żywności. Specjalność: Gospodarka żywnościowa.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Szukam pracy

Elżbieta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy