Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem studentem V roku Kształtowania Środowiska na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Ostatni rok spędziłem na Politechnice w Kartagenie (Hiszpania) gdzie przeprowadziłem dwa projekty naukowo badawcze oraz zaliczyłem IV rok moich studiów. Jeden z projektów jest także moją pracą magisterką. Mianowicie badałem nową odmianę brokuła (potoczna nazwa "bracolini" bądź "BIMI") oraz wpływ przemysłowych metod gotowania oraz przechowywania na substancje bioaktywne, a w szczególności antynowotworowe glukozynolany. Zostałem zaproszony do grupy badawczej zajmującej się tym unikatowym projektem ze względu na moje wcześniejsze zainteresowanie przedmiotem "postharvest technology" jak także dzięki uzyskaniu maksymalnej liczby punktów na egzaminie z tego przedmiotu. Grupa ta jest jedną z najwybitniejszych ośrodków badawczych w tym dziale rolnictwa. W ramach tej pracy brałem także udział przy organizacji IV Międzynarodowego Kursu Technik Pozbiorowych oraz Procesów Minimalnego Przetwarzania. Miałem przyjemność brać czynny udział w wykładach i zajęciach praktycznych prowadzonych przez najbardziej szanowanych profesorów z całego świata będąc pierwszym polakiem w historii tych konferencji i kursów. Przez kompletny rok akademicki badałem przeprowadziłem także morfologiczne porównanie pomiędzy typowymi odmianami karczochów charakterystycznych dla Hiszpanii, Francji oraz Włoch. Uprawa miała miejsce na typowych glebach ziem południowej Hiszpanii i polegała na opisie i analizie porównawczej danych karczochów. Interesuje się dietetyką, technologią żywności, food designem, warzywnictwem oraz ogrodnictwem. Biegle posługuję się językiem angielskim oraz hiszpańskim.


O MNIE

Poza moimi studiami interesuję się sportem(koszykówka, pływanie), muzyką oraz podróżami.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik szklarni z różami (praktyki w Holandii)
Firma: Justin Van Der Vort
Obowiązki: Zbiór róż, segregacja, usuwanie pędów bocznych oraz łodyg.
1234 - 1234
Stanowisko: Menedżer do spraw relacji międzynarodowych
Firma: SYNCOPEX- producent rurociągów preilozowanych PEX
Obowiązki: Prace biurowe oraz przeprowadzanie negocjacji i kontrahentami zagranicznymi. Przyjmowanie oraz kontrola realizowania zleceń


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy/Produkcja zwierzęca,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Technolog młynarstwa

Iwona Elżbieta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko:

Jestem studentką trzeciego roku Zootechniki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. W związku z systemem nauczania (studia niestacjonarne) dodatkowo zdobywam praktykę zawodową. Podczas mojego 1,5 rocznego doświadczenia w pracy nauczyłam się słuchać i rozumieć drugiego człowieka, rozwiązywać jego problemy, służyć dobrą radą. Niestraszna mi także opieka nad zwierzętami. Z pasją i zaangażowaniem wspieram gospodarstwo rodziców angażując się w przetwórstwo i sprzedaż produktów odzwierzęcych. Jestem osobą młodą i ambitną, chętnie nabywającą i wykorzystującą zdobyte umiejętności w pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B, bezproblemowo poruszam się w zagadnieniach technologicznych. Szczególnie interesuje mnie problematyka chowu i hodowli drobiu, poprawa dobrostanu tych zwierząt i ulepszanie jakości pozyskiwanego surowca.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Świetna organizacja pracy i samodzielność, Umiejętność szybkiego nawiązywani kontaktów z ludźmi, Zdolność szybkiego uczenia się. Ponadto odbyłam szkolenie w zakresie ochrony roślin (obrót i konfekcjonowanie środków ochrony roślin, stosowanie środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy). A także kurs: Zrównoważony Rozwój Regionu Bałtyckiego (poznanie problematyki zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz demokracji w obszarze regionu Morza Bałtyckiego).

Grażyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy