Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem studentem V roku Kształtowania Środowiska na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Ostatni rok spędziłem na Politechnice w Kartagenie (Hiszpania) gdzie przeprowadziłem dwa projekty naukowo badawcze oraz zaliczyłem IV rok moich studiów. Jeden z projektów jest także moją pracą magisterką. Mianowicie badałem nową odmianę brokuła (potoczna nazwa "bracolini" bądź "BIMI") oraz wpływ przemysłowych metod gotowania oraz przechowywania na substancje bioaktywne, a w szczególności antynowotworowe glukozynolany. Zostałem zaproszony do grupy badawczej zajmującej się tym unikatowym projektem ze względu na moje wcześniejsze zainteresowanie przedmiotem "postharvest technology" jak także dzięki uzyskaniu maksymalnej liczby punktów na egzaminie z tego przedmiotu. Grupa ta jest jedną z najwybitniejszych ośrodków badawczych w tym dziale rolnictwa. W ramach tej pracy brałem także udział przy organizacji IV Międzynarodowego Kursu Technik Pozbiorowych oraz Procesów Minimalnego Przetwarzania. Miałem przyjemność brać czynny udział w wykładach i zajęciach praktycznych prowadzonych przez najbardziej szanowanych profesorów z całego świata będąc pierwszym polakiem w historii tych konferencji i kursów. Przez kompletny rok akademicki badałem przeprowadziłem także morfologiczne porównanie pomiędzy typowymi odmianami karczochów charakterystycznych dla Hiszpanii, Francji oraz Włoch. Uprawa miała miejsce na typowych glebach ziem południowej Hiszpanii i polegała na opisie i analizie porównawczej danych karczochów. Interesuje się dietetyką, technologią żywności, food designem, warzywnictwem oraz ogrodnictwem. Biegle posługuję się językiem angielskim oraz hiszpańskim.


O MNIE

Poza moimi studiami interesuję się sportem(koszykówka, pływanie), muzyką oraz podróżami.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik szklarni z różami (praktyki w Holandii)
Firma: Justin Van Der Vort
Obowiązki: Zbiór róż, segregacja, usuwanie pędów bocznych oraz łodyg.
1234 - 1234
Stanowisko: Menedżer do spraw relacji międzynarodowych
Firma: SYNCOPEX- producent rurociągów preilozowanych PEX
Obowiązki: Prace biurowe oraz przeprowadzanie negocjacji i kontrahentami zagranicznymi. Przyjmowanie oraz kontrola realizowania zleceń


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy/Produkcja zwierzęca,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Doradca, Konsultant, Agronom

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego (dawniej ATR) w Bydgoszczy ze specjalnością Agronomia i Agrobiznes. W czerwcu 2007r., broniąc pracę dyplomową z zakresu nawadniania, uzyskałem tytuł magistra inżyniera, kończąc studia z dobrym wynikiem. Jestem osobą pogodną, otwartą o wysokiej kulturze osobistej. Nie boję się nowych wyzwań, szybko i chętnie się uczę. Mam opinię osoby odpowiedzialnej i uczciwej. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją osobą i będę miał przyjemność wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Karol

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Obecnie jestem na ostatnim roku kierunku Rolnictwo, specjalność: Ochrona Roślin. Jestem młodym, otwartym na nowe propozycje człowiekiem. Znam bardzo dobrze język angielski. Przez pół roku studiowałem na jednej z wiodących uczelni rolniczych w Hiszpanii w ramach programu Erasmus (University of Lleida, School of Agricultural Engineering). Posiadam certyfikat ukończenia kursu: Obrót i konfekcjonowanie środków ochrony roślin. Szukam pracy w branżach związanych z ochroną roślin przed chorobami i szkodnikami.

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Praktyki_________________________________________________________ 03.02.2013-15.11.2013 Anna Sobolewska CARMINA STUDIO Asystent fotografa  pomoc przy wykonywaniu fotografii  obróbka zdjęć  publikacja w internecie  aktualizacja strony www JĘZYKI OBCE___________________________________________________ Angielski - komunikatywny DODATKOWE INFORMACJE_____________________________________ Obsługa komputera: MS Office, Internet, Photoshop, Camera RAW, InDesing podstawowy Prawo jazdy: kat. B, uprawnienia na wózki widłowe Zainteresowania: fotografia cyfrowa, muzyka, film Ukończone kursy: fitter (przygotowanie bydła do wystawy), kurs technik sprzedaży „The Gears Of Selling”, kurs fotografii ślubnej Własna strona internetowa fotoQuznia.pl Posiadam własny samochód.

Bartosz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy