Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Komunikatywna znajomość języka angielskiego Obsługa komputera:Znajomość środowiska Windows i Linux Umiejętność obsługi pakietu MS Office, internetu Należę do osób odpowiedzialnych, zaangażowanych, uczciwych, lubiących wyzwania, kreatywnych i sumiennych. Posiadam także umiejętność szybkiego uczenia się, słuchania innych, radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Bardzo sobie cenię i lubię kontakt z innymi ludźmi, jestem osobą komunikatywną o wysokiej kulturze osobistej.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: MGR INŻ.
Nazwa szkoły: UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: rolnictwo; specjalizacja: agronomia - agrobiznes;W czasie studiów zdobyłam miądzy innymi wiedzą z zakresu: podstaw rachunkowości, organizacji i zarządzania, ekonometrii, prawa gospodarczego i rolnego, marketingu.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH
Firma: MELLON POLAND PARTNERSKA PLACÓWKA POLBANKU
Obowiązki: mobilna sprzedaż produktów bankowych małym i średnim przedsiębiorstwom; zdobyłam wiedze z zakresu pozyskiwania i obsługi klientów, bezpośredniej sprzedaży produktów bankowych; wiedza z zakresu udzielania kredytów bankowych, podpisywanie umów bankowych,
1234 - 1234
Stanowisko: konsultant/ telemarketer
Firma: CTDP sp.zoo
Obowiązki: Pozyskiwanie klientów biznesowych oraz telefoniczna sprzedaż produktów Dell. Informowanie klientów biznesowych o nowych produktach Dell, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: doradztwo, administracja,
Wynagrodzenie: 1600 netto
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentką Zootechniki (Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy, studia mgr- inż. na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, specjalność: Hodowla zwierząt i gospodarka paszowa) i Administracji (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy). Interesują mnie zagadnienia dotyczące wpływu czynników środowiskowych na efekty produkcyjno- hodowlane, zwłaszcza aspekt żywienia zwierząt, i z tym chciałabym związać swoją przyszłość zawodową. Pracę dyplomową na temat: Strawność substancji organicznej określanej metodą in vitro zielonek i kiszonek różnych odmian kukurydzy obroniłam z wynikiem bardzo dobrym. Doświadczenie w branży żywieniowej zdobyłam wykonując analizy pasz w Katedrze Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej UTP. Odbyłam również szereg praktyk zawodowych. Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi i amatorskimi. Chciałabym dalej rozwijać się zawodowo i naukowo właśnie w tym kierunku. Jestem osobą pracowitą i zapewniam, że bardzo szybko zdobędę brakujące doświadczenie.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą bardzo kontaktową, kreatywną, gotową na wszelkie wyzwania zawodowe i proces udoskonalania swoich umiejętności. Staram się skrupulatnie dążyć do postawionego celu. Mam na koncie odbyte praktyki studenckie w jednej z największych Holenderskich firm branży kwiatowej Tesselaar Alstroemeria, gdzie nabyłem wiele cennych z praktycznego punktu widzenia umiejętności i wiedzy o procesie produkcji i obrocie produktami roślinnymi na największym europejskim rynku kwiatowym. Posiadam ponadto tytuł technika ekonomisty nabyty w toku edukacji, co niewątpliwie pomaga mi zrozumieć wszelkie procesy zachodzące we współcześnie działających firmach nie tylko branży rolniczej. Od niedawna jestem również absolwentem Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Agronomia i Argobiznes. Studia ukończyłem z tytułem magistra inżyniera. Znam również język angielski w stopniu bardzo dobrym zarówno w mowie jak i piśmie(ukończony kurs Callana oraz przygotowujący do FCE). Posiadam prawo jazdy kategori B. Od lutego 2012 rozpoczynam kształcenie na podyplomowym studium zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, w celu podniesienia swych umiejętności i kwalifikacji w tym zakresie.

Adrian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

JESTEM OSOBĄ KOMUNIKATYWNĄ, DOBRZE ZORGANIZOWANĄ, ŁATWO NAWIĄZUJE KONTAKTY. POTRAFIĘ PRACOWAĆ SAMODZIELNIE JAK RÓWNIEŻ W ZESPOLE, JESTEM OTWARTY NA NOWE WYZWANIA SZYBKO SIĘ UCZĘ. DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH.

PIOTR

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy