Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Komunikatywna znajomość języka angielskiego Obsługa komputera:Znajomość środowiska Windows i Linux Umiejętność obsługi pakietu MS Office, internetu Należę do osób odpowiedzialnych, zaangażowanych, uczciwych, lubiących wyzwania, kreatywnych i sumiennych. Posiadam także umiejętność szybkiego uczenia się, słuchania innych, radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Bardzo sobie cenię i lubię kontakt z innymi ludźmi, jestem osobą komunikatywną o wysokiej kulturze osobistej.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: MGR INŻ.
Nazwa szkoły: UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: rolnictwo; specjalizacja: agronomia - agrobiznes;W czasie studiów zdobyłam miądzy innymi wiedzą z zakresu: podstaw rachunkowości, organizacji i zarządzania, ekonometrii, prawa gospodarczego i rolnego, marketingu.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH
Firma: MELLON POLAND PARTNERSKA PLACÓWKA POLBANKU
Obowiązki: mobilna sprzedaż produktów bankowych małym i średnim przedsiębiorstwom; zdobyłam wiedze z zakresu pozyskiwania i obsługi klientów, bezpośredniej sprzedaży produktów bankowych; wiedza z zakresu udzielania kredytów bankowych, podpisywanie umów bankowych,
1234 - 1234
Stanowisko: konsultant/ telemarketer
Firma: CTDP sp.zoo
Obowiązki: Pozyskiwanie klientów biznesowych oraz telefoniczna sprzedaż produktów Dell. Informowanie klientów biznesowych o nowych produktach Dell, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: doradztwo, administracja,
Wynagrodzenie: 1600 netto
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Niedawno ukończyłam studia magisterskie na kierunku rolnictwo, specjalizacja rośliny na Uniwersytecie Rolniczo-Mechanicznym w Tallahassee, USA. Mam również tytuł magistra inżyniera ochrony środowiska. Posiadam szeroką wiedzę na temat hodowli roślin rolniczych, nasiennictwa jak i ochrony środowiska. Jestem osobą obowiązkową i pracowitą. Bardzo szybko się uczę.

Iwona

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Zootechnik, technik weterynarii.

Daria

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Z wykształcenia jestem inżynierem zootechnikiem, ubiegłoroczną absolwentką Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, rzetelną i posiadam zdolność szybkiego uczenia się. Doskonale radzę sobie z obsługą komputera. Dodatkowym atutem jest pełna dyspozycja. Oprócz wykształcenia zootechnicznego, posiadam również dyplom technika ekonomisty. Pięcioletnia nauka w Liceum Ekonomicznym pozwoliła wykształcić we mnie takie cechy jak sumienność i dokładność. Przez okres studiów w miesiącach letnich przez 3 lata z rzędu pracowałam jako inspektor terenowy- kierownik zespołu dla podwykonawców kontroli zleconych przez ARiMR. Byłam odpowiedzialna za odpowiednią organizację przeprowadzanych kontroli oraz sporządzania protokołów z czynności kontrolnych. W miesiącach wrzesień-listopad zeszłego roku pracowałam jako zootechnik na fermie trzody chlewnej w Wohyniu w województwie lubelskim. Dzięki tej pracy miałam okazję porównać wiedzę zdobytą podczas studiów, a rzeczywistą specyfiką pracy w zawodzie zootechnika.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy