Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

witam. z rolnictwem jestem zwiazany od 1992roku , pracowałe we wlasnym gospodarstwie do 2004r. obecnie zajmuję sie handlem ale chcialbym wrócic do dawnej pracy-szukam pracy jako pomocnik zootechnika lub samodzielnej pracy na porodówce macior z prosiętami, na tym znam sie najlepiej. mam 40 lat,prawo jazdy abt,czekam na poważne oferty.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: uprawa roslin, hodowla zwierzat

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: jazda traktorem i ruzne prace polowe

potrafię poprowadzić każdą maszynę rolniczą nawet kombajn mam dwa lata doświadczenia na prasie do słomy i ogólnie doświadczenie posiadam 10lat potrafię także obsługiwać fadromę do zboża i inne prace polowe orki siewy itp. mam doświadczenie w produkcji zwiezęcej pracowałem przy indykach trzy lata potrafie prowadzic nowe maszyny rolnicze tzn zagraniczne durze traktory itp

robert

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem osobą lojalną dbam o wizerunek firmy, którą reprezentuje. Pewność siebie i zdecydowanie pozwalają mi skutecznie realizować zadania, z których wywiązuje się z rzetelnością. Wywodzę się z środowiska wiejskiego w związku z czym dobrze znam problemy i potrzeby ludzi z terenów wiejskich. Aktualnie student studiów II stopnia SGGW na kierunku Zootechnika.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Wielokrotnie pracowałem w gospodarstwie rolnym specjalizującym się w produkcji mlecznej. W związku z tym potrafię obchodzić się ze zwierzętami czy też obsługiwać dojarkę, jak i niektóre maszyny rolnicze. Posiadam od prawie roku prawo jazdy kat. B, prowadziłem różnego typu pojazdy m.in. ciągniki rolnicze. Lubię pracę na wsi, ponieważ zawsze jest tam "pełno roboty" oraz dużą satysfakcję daje mi prowadzenie maszyn rolniczych.

Kamil

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy