Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Zdobyte umiejętności: - Grafika komputerowa: Corel, Adobe Photoshop - Znajomość komputera i pakietu Microsoft Office - Fotografia - Rysunek i malarstwo - Prawo jazdy kategorii B ( praktyka i doświadczenie w prowadzeniu samochodu) Kursy i konferencje: - Wrzesień 2010 sternik jachtowy - Sierpień 2010 kurs starszego sternika motorowodnego - Maj 2010 sędzia jeździecki 3 klasy: ujeżdżenie, skoki i WKKW - Maj 2010 brązowa odznaka jeździecka - Listopad 2009 uczestnictwo w międzynarodowej konferencji - jeździectwo przyjazne koniowi z udziałem D. V. M. Roberta Millera - Maj 2009 uczestnictwo w konferencji -Dachy Zielone - Luty 2009 kurs: towaroznawstwo skór garbarskich i futrzarskich Prowadzę życie aktywne i jestem pracowita. Nie lubię stać w miejscu, mam potrzebę ciągłego rozwijania się i wykonywania powierzonych zadań sumiennie i dokładnie. Szybko się uczę, lubię wyzwania, mam predyspozycje i determinacje do ciężkiej pracy.


O MNIE

Hobby: Jazda konna, narciarstwo, pływanie, żeglarstwo, windsurfing, jazda na rowerze, fotografia, podróże, rysunek

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: zootechnika
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: zootechnika specjalizacja: konie i jeździectwo
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technika
Nazwa szkoły: Policealne Studium "Creo" we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: technik organizacji reklamy

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: manager
Firma: szkółka windsurfingowa Polsporty.pl w Jastarni- praca sezonowa
Obowiązki: - Bezpośredni kontakt z klientami, obsługa i pozyskiwanie klientów. Łatwo nawiązuje kontakty z ludĹşmi, umiem dostosować się do klienta i zastosować odpowiedni sposób przekazu. - zarządzania ludĹşmi, praca w grupie. Zarządzałam i nadzorowałam pracę instruktorów od windsurfingu, katamaranów, optymistów oraz bosmanów, beach boy- ów Umiem pracować w stresie, być odpowiedzialna za powierzone zadania i samodzielna. Potrafię zareagować odpowiednio na trudne i konfliktowe sytuacje. - organizacja i obsługa imprez firmowych
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik
Firma: szkółka windsurfingowa Polsporty.pl w Jastarni- praca sezonowa
Obowiązki: - zarządzania ludĹşmi, praca w grupie. Zarządzałam i nadzorowałam pracę bosmanów i beach boy- ów. Praca w stesie , pod presją. Jestem odpowiedzialna na powierzone zadania i radzę sobie w kłopotliwych sytuacjach. - Bezpośredni kontakt z klientami, obsługa i pozyskiwanie klientów. Łatwo nawiązuje kontakty z ludĹşmi, umiem dostosować się do klienta i zastosować odpowiedni sposób przekazu.
1234 - 1234
Stanowisko: opiekun nad końmi
Firma: Stadnina koni "Gostar" e Jeleniej Górze
Obowiązki: - fachowa opieka nad końmi. Żywienie, czyszczenie, sprzątanie, pielęgnacja, profilaktyka zdrowia i doglądanie koni. Wypuszczanie na pastwiska, dbanie o dobry stan pastwisk, stadniny, ujeżdżalni i boksów. Trening koni u prowadzenie jazd konnych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam. Jestem absolwentem technikum rolniczego o profilu technik rolnik. Prowadzę wraz z tatą gospodarstwo rolne. Bardzo lubię prace polowe. Jestem zorganizowany, zaradny i sumienny.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: ekspert agro

Posiadam 20 letnie doświadczenie w branży rolniczej, z rolnictwem jestem związany od dziecka. Zajmowałem się finansowaniem sektora agro, ubezpieczeniami upraw i maszyn rolniczych oraz doradztwem upraw polowych. Dodatkowo osobiście prowadzę gospodarstwo rolne o pow. 20 ha. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, i potrafi je dostosować do celów zespołu. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Posiadam prawo jazdy kat. B, w najbliższym czasie rozpocznę kurs na kategorię T. Przeszedłem szkolenie z zakresu obrotu i konfekcjonowania środków ochrony roślin.

Radosław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy