Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem ubiegłorocznym absolwentem Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Pragnę zdobywać doświadczenie i rozwijać się w stałej pracy związanej z moim kierunkiem studiów. Mam nadzieję, że pozwoli ona mi się spełnić, otworzy przede mną możliwości rozwoju oraz wytworzy we mnie pełne zaangażowanie i identyfikację z wykonywanymi czynnościami. Posiadam wykształcenie na poziomie mgr inż. ochrony środowiska. Dysponuję umiejętnością obsługi komputera (Internet, edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne)i innych urządzeń biurowych, które nabyłem odbywając praktyki kierunkowe oraz staż. Praca w stabilnej firmie, była by dla mnie możliwością samorealizacji oraz włączeniem się w jej działalność; dołożeniem mojej niewielkiej cegiełki w sprawne jej funkcjonowanie. Jestem sumienny, dokładny, punktualny, zdyscyplinowany oraz bezkonfliktowy. Łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie i potrafię pracować w zespole. Mam nadzieje, że posiadane przeze mnie kwalifikacje mogłyby okazać się przydatne w pracy. Ze swojej strony liczę na możliwość spełnienia, rozszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, dzięki nawiązaniu wzajemnej kooperacji. Mam nadzieję, że choć niewielkie doświadczenie zawodowe, ale edukacja, cechy osobiste pozwolą w sposób satysfakcjonujący obie strony wypełniać przeze mnie obowiązki w pracy. Dzięki odbywanemu właśnie stażowi uczestniczę w kontrolach i innych czynnościach prowadzonych przez pracowników pionu higieny komunalnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Biorę udział w pobieraniu prób wody, interpretuję wyniki badań oraz oceniam jakość zdrowotną i stan zaopatrzenia w wodę do spożycia przez ludzi. Przygotowuję dokumentację pokontrolną. Nabyte umiejętności z pewnością wykorzystam w przyszłej pracy.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik mechanik
Nazwa szkoły: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. mjr H. Sucharskiego w Przasnyszu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technikum Mechaniczne - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko - Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Kształtowania środowiska i Rolnictwa Kierunek: ochrona środowiska Specjalność: kształtowanie środowiska - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko - Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Kształtowania środowiska i Rolnictwa Kierunek: ochrona środowiska Specjalność: kształtowanie i ochrona środowiska - studia II stopnia magisterskie, stacjonarne

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Staż na stanowisku inżynier inżynierii środowiska w dziale higieny komunalnej
Firma: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Przasnyszu
Obowiązki: Udział w pobieraniu prób wody, interpretacja wyniki badań oraz ocena jakości zdrowotnej i stanu zaopatrzenia w wodę do spożycia przez ludzi. Udział w kontrolach przeprowadzanych przez inspektorów. Przygotowywanie dokumentacji pokontrolnej. Obsługa klienta w biurze.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka kierunkowa
Firma: Nadleśnictwo Przasnysz
Obowiązki: - praca biurowy - szkółka leśna
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka kierunkowa
Firma: Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Przasnyszu
Obowiązki: - stacja uzdatniania wody - laboratorium - oczyszczalnia ścieków


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Najlepiej związane z ochroną środowiska,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Technik Mechanik

Witold

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: zootechnik

Sumienna, szybko nabywająca nowych umiejętności.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: zarządca gospodarstwa

Osoba bezpośrednia i otwarta,rzetelna w wykonywaniu obowiązków,kompetentna o wysokiej klasy fachowości zootechnicznej.Specjalizująca się w prowadzeniu stad mlecznych,znająca się ne ekonomice i organizacji gospodarstw rolnych.Wysokiej klasy zarządca,samodzielny i twórczy,lubiacy ludzi i przyrodę,ale też dobrą książkę ,siatkówkę i zapasy oraz podróże.

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy