Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Internet Nowoczesna uprawa roślin. muzyka Majsterkowanie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: WYżSZA SZKOłA EKONOMICZNO HUMANISTYCZNA
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Sadownictwo , Warzywnictwo Umiejątność w procesach rozmnażania i ochrony roślin sadowniczych i warzywniczych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik rolnik o specjalności uprawa roślin i hodowla zwierząt
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze dla Dorosłych w Głuchowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik rolnik o specjalności uprawa roślin i hodowla zwierząt.Skośczony kurs Operator kombajnów zbożowych,"Stosowania środków ochrony roślin sprzątem naziemnym"
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Zawód Rolnik Mechanizator
Nazwa szkoły: ZSR w Głuchowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnik Mechanizator Wiedza na temat budowy i obsługi maszyn rolniczych.
1234 - 1234
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Zastępca kierownika
Firma: Rolniczy Zakład Doświadczalny SGGW Żelazna
Obowiązki: Pomoc we właściwej organizacja pracy w gospodarstwie, prawidłowej organizacja procesów produkcyjnych,pomoc w nadzorze nad produkcją roślinną Ukończyłem kurs chemizacyjna ,wózki widłowe.Dzięki wspaniałym przełożonym zdobyłem bardzo dużą wiedzę z zakresu uprawy nawożenia i hodowli roślin.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie:
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: Doradca rolny, likwidator sezonowy szkód w uprawach, operator maszyn rolnixzych

Znajomość zadań realizowanych przez ARiMR z zakresu PROW 2004-2006, PROW 2007-2013, PROW 2014-2020 w szczególności przygotowania wniosków aplikacyjnych programów ogłaszanych przez ARiMR, e Wniosek Plus. Przygotowania planów nawozowych. Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego Znajomość obsługi komputera w środowisku Windows, Office, Internet Znajomość obsługi urządzeń biurowych i multimedialnych Prawo jazdy kat. B, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, sumienność Gotowość podnoszenia kwalifikacji

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Posiadam tytuł magistra inżyniera, który zdobyłam na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, na kierunku Rolnictwo, w związku z tym chciałabym podjąć pracę związaną z rolnictwem, gdyż taka praca jest moim marzeniem. Jestem osobą rzetelną, umiejętnie zarządzam sobą w czasie dzięki temu moja praca jest zawsze wykonywana terminowo i dokładnie. Jestem ambitna i nie boję się nowych wyzwań. Chętnie pracuję w grupie, ale czuję się dobrze także w pracy indywidualnej. W stopniu dobrym oceniam swoją umiejętność obsługi komputera w tym pakietów biurowych: MS Word, Exel. Chcę także dodać iż język angielski mam opanowany w stopniu dobrym. Potrafię wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach i chciałbym odwdzięczyć się uczciwą i rzetelną pracą za umożliwienie mi zatrudnienia i zdobywania doświadczeń.

Aleksandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Posiadam wyższe wykształcenie rolnicze poparte dyżym doświadczeniem w prowadzeniu gospodarstw wielkoobszarowych. Posiadam bardzo dobrą znajomość środków ochrony roślin i ich stosowania, eksploatacji nowoczesnych maszyn rolniczych, a także nowoczesniej technologji uprawy i nawożenia.

Andrzej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy