Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką wydziału Rolnictwa i Biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, o specjalności Agrobiznes i Agronomia (studia zaoczne). Posiadam ponad dwu letni staż pracy na stanowisku referenta w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Moje doświadczenie obejmuje pełen obszar zarządzania biurem oraz obsługi urządzeń biurowych, wykonywaniem zestawień ilościowo- wartościowego przesyłek w obrocie krajowym i zagranicznym, archiwizacją korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej. Obecnie pracuje w sklepie odzieżowym "Americanos". Jestem osoba bardzo komunikatywną, odpowiedzialna, która szybko i chętnie się uczy. W działaniu jestem elastyczna, łatwo dostosowuję się do zmieniających się warunków i sytuacji, ponadto wykazuję dużą odporność na stres. Zjawisko presji czasu nie jest mi obce, a wręcz przeciwnie świetnie sobie z nim radzę. Cechuje mnie entuzjazm, odwaga, w sposób efektywny rozwiązuje problemy. Jestem osobą lojalna, dbam o wizerunek firmy, która reprezentuję. Językiem angielskim i rosyjskim władam bez problemu. Prawo jazdy posiadam od 2006 roku i jestem jak najbardziej kierowcą czynnym.


O MNIE

fitness, film , sport

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agrobiznes i Agronomia

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca-kasjer
Firma: Americanos
Obowiązki: obsługa klienta komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z klientem
1234 - 1234
Stanowisko: stażystka
Firma: Urząd Miejski w Drohiczynie
Obowiązki: praca na stanowisku pracownik biurowy w wymiarze podatków i opłat. Do moich obowiązków należało: archiwizacja dokumentów kat. A i B; przyjmowanie wniosków dot. zwrotu podatku akcyzowego; praca w programie komputerowym "Fiskus", zajmującym się naliczeniem wymiaru podatków i księgowością; wydawanie zaświadczeń o stanie majątkowym i dochodowości; nanoszenia zmian geodezyjnych, obsługa urządzeń biurowych.
1234 - 1234
Stanowisko: referent
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siemiatyczach
Obowiązki: Do moich obowiązków należało: przyjmowanie oraz pełna obsługa i weryfikacja wniosków o przyznanie płatności obszarowych; drukowanie paszportów dla bydła; obsługa urządzeń biurowych; kompletowanie dokumentacji dot. wniosków o przyznanie płatności obszarowych.
1234 - 1234
Stanowisko: stażystka
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siemiatyczach
Obowiązki: praca na stanowisku pracownik biurowy. Do moich obowiązków należało: prowadzenie pocztowej książki nadawczej; wykonywanie zestawienia ilościowo- wartościowego przesyłek w obrocie krajowym i zagranicznym; systemowe wydawanie i rejestrowanie dokumentów; obsługa beneficjentów na Punkcie Obsługi Klienta, wydawanie paszportów bydła; obsługa urządzeń biurowych; kompletowanie dokumentacji dot. wniosków o przyznanie płatności obszarowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2000 netto
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: odpowiednie

Jestem osobą komunikatywną, otwartą oraz odpowiedzialną i zorganizowaną. Chętnie korzystam z możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Posiadam umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole. Jestem od wielu lat związana z rolnictwem oraz ochroną środowiska, więc zagadnienia z nim związane nie są mi obce.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Młody absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, inżynier Ogrodnictwa ze specjalizacją szkółkarstwo. Obecnie studiuję zaocznie na studiach magisterskich o specjalizacji sadownictwo, przechowalnictwo i szkółkarstwo. Świetnie orientuję się w tematyce sadowniczej, gdyż jest to moja pasja. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Posiadam duża wiedzę zwłaszcza w zakresie agrotechniki, nawożenia oraz ochrony roślin sadowniczych, a także umiejętności szkółkarskie. Posiadam również doświadczenie w pracy w szkółkarstwie ozdobnym oraz w magazynie. Mam prawo jazdy kat.B, umiejętność obsługi PC i programów biurowych.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

- obsługa komputera, - dobra znajomość pakietu Microsoft Office, - obsługa urządzeń biurowych, - umiejętności personalne: wysoka kultura osobista, sumienność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność, asertywność

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy