Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka


O MNIE

uprawa hydroponiczna, medycyna naturalna, masaż i akupresura, inwestycje alternatywne, numizmatyka, literatura sci-fiction i grozy, filmy Tima Burtona, lekkoatletyka, kuchnia azjatycka, gry planszowe.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia Magisterskie Kierunek: Ogrodnictwo Specjalność: Ochrona roślin
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Politechnika Lubelska i University of Illinois
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia Podyplomowe Postgraduate Management Studies Certificate (PMSC) Kierunek: Zarządzanie zasobami ludzkimi

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: GOBI S.A.
Obowiązki: - nawiązywane i utrzymywanie długotrwałych relacji B2B, - pozyskiwanie nowych klientów instytucjonalnych, - obsługa klientów hurtowych i rynku inwestycji, - przygotowanie ofert handlowych (projektowanie i negocjacje handlowe), - realizacja planów sprzedażowych w wyznaczonym regionie, - kreowanie odpowiedniego wizerunku firmy na rynku.
1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds Klienta Biznesowego
Firma: MS POLSKA - partner Orange
Obowiązki: - obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, - przygotowanie i prezentacja oferty indywidualnie dla każdego klienta, - wprowadzanie do systemu danych i ich aktualizacja.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: ADVERT - partner ITI Neovision sp. z o.o.
Obowiązki: - realizacja założonej strategii sprzedażowej, - aktywna sprzedaż produktów i usług telewizji n (B2C, B2B), - zaangażowanie w budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, - udział w akcjach marketingowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Asystent Specjalisty Handlowego
Firma: Firma Reklamowo-Handlowa Medica Life
Obowiązki: - realizacja założonej strategii sprzedażowej, - pomoc w przygotowaniu i prezentacji oferty, - aktywna sprzedaż produktów i przygotowanie umów, - zaangażowanie w budowanie relacji z potencjalnymi klientami, - udział w akcjach marketingowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Pracownik biurowy,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Mam tytuł magistra inżyniera. Poszukuję pracy w rolnictwie. Jestem osobą z natury pogodną i wesołą. Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Cechuje mnie punktualność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Posiadam również umiejętności organizacyjne.

Ewelina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Inżynier - PWSZ w Chełmie

Artur

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Ukończyłem zasadniczą szkołę zawodową w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Ukończyłem Technikum Rolnicze z wysoką oceną co pozwoliło mi uzyskać Dyplom Technika Rolnika.Przez pięć lat pracowałem jako mechanik pojazdów ciężarowych. zawody takie jak spawacz ślusarz konserwator pojazdów kołowych oraz elektromechanik nie są mi obce. Staż pracy w rodzinnym gospodarstwie rolnym określam na około sześć lat. mam także doświadczenie w branży budowlanej, wykończeniowej,meblarskie a także handlowej. Posiadam prawo jazdy kat.B a także uprawnienia na operatora spycharki. Jestem osoba pracowitą loialną i więżącą w innych ludzi. Z uporczywością dąże do obranych przez siebie celów. Moje motto to"CZŁOWIEKIEM JESTEM WIĘC MYŚLĘ, A CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE."

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy