Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Jestem osobą ambitną, która potrafi dostosować swoje aspiracje zawodowe do celów zespołu. Cechuje mnie punktualność, konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Posiadam również umiejętności organizacyjne. Skończyłam studia zootechniczne. Wiem, że nie posiadam doświadczenia na tym stanowisku. Chętnie się jednak uczę i potrafię się odwdzięczyć dobrą, uczciwą pracą za przekazaną mi wiedzę i nabyte doświadczenie.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. zootechniki
Nazwa szkoły: UWM w Olsztynie, wydział Bioinżynierii Zwierząt
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Specjalność hodowla i użytkowanie zwierząt

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: drobiarz
Firma: Animex Iława


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem osobą która łatwo nawiązuje kontakty. Moim atutem jest kreatywność i zaangażowanie, operatywność oraz odpowiedzialność. Zdolności podejmowania decyzji, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ukończyłem technikum rolnicze studium informatyczne posiadam kat BTC uprawnienie na kombajn przebyta spora praktyka jako mechanik operator sprzętu rolniczego na dosyć nowoczesnym sprzęcie rolniczym kombajnach zbożowych typu JD CR szukam pracy w rolnictwie jako operator sprzętu rolniczego zwłaszcza kombajnów zbożowych

KRZYSZTOF

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie i z wykształcenia jestem towaroznawcą w produkcji zwierzęcej. Od 06.2008 do 07.2010 roku pracowałam w zawodzie w Chłodni Olsztyn w dziale Technologii i kontroli jakości na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Jakości. Podczas dwuletniej współpracy zapoznałam się zarówno z technologią produkcji mrożonych owoców, warzyw i lodów jak i systemem HACCP, metodami pobierania prób, badaniami fizykochemicznymi jak i mikrobiologicznymi w/w asortymentów. Odbyłam również staż w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Olsztynie w laboratorium badań środowiskowych i żywności. W trakcie odbywania stażu zapoznałam się z zagadnieniami systemów zapewnienia jakości, metodami badań fizyko - chemicznych żywności i przedmiotów użytku. Uważam że jestem osobą szybko uczącą się, nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku i łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Sprawdzam się zarówno w pracy indywidualnej jak i zespołowej.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy