Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą zorganizowaną, umiejącą pracować w zespole a także na samodzielnym stanowisku. Mam dużą motywację do pracy, szybko zdobywam wiedzę i umiejętności.


O MNIE

Fotografia, gra na pianinie, tworzenie biżuterii hand made, decoupage

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Politechnika śląska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Górnictwa i Geologii Kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Specjalność: Gospodarka Wodna

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Gliwice
Obowiązki: Praktyka w Biurze Obsługi Klienta, wprowadzanie i aktualizacja danych z umów do programu PE-Aqua, zapoznanie się z działami Laboratorium Wody i Ścieków, Oczyszczalni Ścieków oraz Stacji Uzdatniania Wody.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik biurowy
Firma: Biuro Ubezpieczeń Uniqa
Obowiązki: obowiązki: wprowadzanie i aktualizacja danych komputerowych, prowadzenie bazy danych, obsługa urządzeń biurowych oraz centrali telefonicznej


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Specjalista ds. Gospodarki Wodnej,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: laborant, praca na oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, wykonywanie pomiarów

W czerwcu skończyłam studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Studiowałam: Ochronę środowiska na specjalizacji: Systemy ochrony wód i gleby. Jako absolwentka studiów inżynierskich tego samego kierunku, dobrze poruszam się wśród zagadnień związanych z ochroną środowiska i wodą. Studia zaznajomiły mnie m.in. z Prawem Wodnym, Prawem Ochrony Środowiska, oraz Ramową Dyrektywą Wodną. Posiadam wiedzę m.in. z hydrologii, gleboznawstwa, ochrony powietrza, meteorologii, ekologii, planowania przestrzennego i gospodarki wodnej, chemii, biochemii, biologii i mikrobiologii itp. Odbyłam praktyki studenckie w Urzędzie Miasta Rybnika i KWK -Chwałowice. Obsługę komputera, w tym pakietu MS Office opanowałam w sposób bardzo dobry. Jestem sumienna, cierpliwa, dyspozycyjna, odpowiedzialna i szybko się uczę. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Potrafię pracować w grupie jak i samodzielnie wykonywać swoje obowiązki.

Karolina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: również inne pokrewne (zgodne z wykształceniem)

mgr inż., zootechnik technik weterynarii

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach na kierunku ochrona środowiska. Studia te ukończyłam obrona pracy inżynierskiej na ocenę dobrą. Moje doświadczenie zawodowe w tym kierunku ogranicza się do praktyk, które odbyłam w czasie trwania studiów w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu oraz na Elektrowni Wodnej w Niedzicy. Podczas nauki poznałam między innymi skutki działań ludzkich na środowisko, metody oczyszczania ścieków, gleb, wody czy powietrza, źródła energii odnawianej oraz wiele innych zagadnień. Zdobyłam wiedzę głównie teoretyczną, którą chciałabym zastosować teraz w praktyce. Obecnie studiuję na Politechnice Śląskiej, zaocznie. Studia drugiego stopnia- magisterskie zakończę w przyszłym roku na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym. Oprócz procesów technologicznych, napędów hydraulicznych oraz maszyn do obróbki ubytkowej czy przeróbki metali i tworzyw sztucznych w trakcie mojej nauki poznaję również zagadnienia związane z ergonomią i prawem pracy, zagrożeniami przemysłowymi i technicznymi oraz z systemami zarządzania jakością. Posiadam małe doświadczenie zawodowe, ale jestem osobą szybko uczącą się i z powierzonych obowiązków wywiązuję się bez problemów. Jestem rzetelna i odpowiedzialna. Kilka miesięcy temu skończyłam półroczny staż w Urzędzie Miasta, gdzie pracowałam indywidualnie, jak i w grupie więc potrafię dostosować się do różnych warunków pracy. Jestem otwarta na nowe wyzwania, pracowita i gotowa do zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy