Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Szanowni Państwo! Jako osoba młoda i otwarta na propozycje z pewnym bagażem doświadczeń popartych praktyką zawodową jak i przygotowaniem teoretycznym poszukuję pracy, w której będę mógł się wykazać i sprawdzić jako dobry menadżer i pracownik. Posiadam niepełne wyższe wykształcenie oraz bogate doświadczenie zawodowe. Dotychczasową swoją karierę zawodową związałem z rolnictwem, zajmując różne stanowiska. Przez szereg lat pracowałem na stanowisku handlowca i regionalnego kierownika sprzedaży w branży rolniczej. W tym okresie przeszedłem wiele szkoleń handlowo-marketingowych prowadzonych zarówno przez pracodawców jak i inne firmy zewnętrzne, dzięki czemu nabyłem sporego doświadczenia w prowadzeniu owocnych rozmów handlowych. Znam bardzo dobrze sposób obsługi klientów zarówno prywatnych jak i instytucjonalnych. Samodzielnie przygotowywałem oferty handlowe i przygotowywałem prezentacje, które przedstawiałem na spotkaniach biznesowych. Posiadam doświadczenie w pracy samodzielnej jak i zespołowej a także w kierowaniu zespołem pracowników, zajmowałem się również gospodarką magazynową i związaną z nią księgowością w zakresie obrotu paszami , nawozami i chemicznymi środkami ochrony roślin. Mam praktykę w prowadzeniu pojazdów osobowych jak i dostawczych (kilkanaście lat prawo jazdy kat. ABT poparte bezkolizyjną jazdą). Znam bardzo dobrze obsługę komputera środowisko Windows + pakiet Office i sieć Internet. Moim hobby jest fotografia cyfrowa i obróbka zdjęć w programach graficznych.
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą pracowitą, sumienną i ambitną. Posiadam poczucie humoru, ułatwiające współpracę ale podchodzę poważnie do swoich obowiązków zawodowych. Staram się jak najrzetelniej wykonywać wszystkie powierzone obowiązki, przewidywać konsekwencje sytuacji, planować w sposób rozsądny i przynoszący firmie korzyści. Organizuje sobie pracę w sposób przemyślany i biorę pod uwagę w planowaniu wszystkie możliwe narzędzia i metody działania. Pozwala to osiągać zamierzone cele, jednak w razie wątpliwości chętnie słucham rad, wskazówek i opinii innych.

Anita

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem młodą, ambitna, i rzetelna osobą. Szukam pracy którą lubie czyli pracy związanej z rolnictwem. Ukończyłem technikum agrobiznesu, i po szkole pracowałem w Firmie AGRO ZBYT zajmującej się sprzedażą i hodowlą trzody chlewnej. Robiłem tam wszystko począwszy przez załadunki zwierzą i transport , poprzez prace w magazynie na polu przy żniwach, aż do funkcji przedstawiciela handlowego gdzie efekty mojej pracy oceniano na bardzo dobre. Obecnie pracuje jako przedstawiciel handlowy ale w innej branży, pragnę się rozwijać a w obecnej pracy otrzymałem już to co chciałem i perspektyw większego awansu już nie ma. W związku z czym chybabym zacząć się rozwijać w branży która jest mi bardzo bliska i na pewno sprostam wyznaczonym mi zadaniąmi

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Studia zakończyłem z wynikiem dobry plus na dyplomie. Podczas studiów zapoznałem się z szeroką wiedzą teoretyczną z zakresu techniki rolniczej, ochrony roślin oraz produkcji nasiennej. Odbyłem sześcio miesięczną praktykę studencką w Wielkiej Brytanii w firmie Kernock Park Plants jednej z największych w tym kraju firm zajmujących się produkcją sadzonek , oraz dwu miesięczną praktykę w Zakładzie Doświadczalnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Złotnikach. W firmie Kernock Park pracowałem również wciągu 2008 roku podczas urlopu dziekańskiego. Mimo ukończenia uczelni wyższej nadal chcę się rozwijać i kształcić w związku z czym w październiku tego roku podjąłem dalszą naukę na studiach podyplomowych o kierunku -Zarządzanie Marketingowe na Rynku Business to Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. To studium dostarcza specjalistycznej wiedzy i doskonali umiejętności potrzebne do budowania strategii, zarządzania relacjami z klientem, komunikacją z rynkiem i sprzedażą. Zawsze staram się wykorzystać całą moją wiedzę by osiągnąć wybrany cel i nigdy się nie poddaję.

Marek

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy