Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Szanowni Państwo! Jako osoba młoda i otwarta na propozycje z pewnym bagażem doświadczeń popartych praktyką zawodową jak i przygotowaniem teoretycznym poszukuję pracy, w której będę mógł się wykazać i sprawdzić jako dobry menadżer i pracownik. Posiadam niepełne wyższe wykształcenie oraz bogate doświadczenie zawodowe. Dotychczasową swoją karierę zawodową związałem z rolnictwem, zajmując różne stanowiska. Przez szereg lat pracowałem na stanowisku handlowca i regionalnego kierownika sprzedaży w branży rolniczej. W tym okresie przeszedłem wiele szkoleń handlowo-marketingowych prowadzonych zarówno przez pracodawców jak i inne firmy zewnętrzne, dzięki czemu nabyłem sporego doświadczenia w prowadzeniu owocnych rozmów handlowych. Znam bardzo dobrze sposób obsługi klientów zarówno prywatnych jak i instytucjonalnych. Samodzielnie przygotowywałem oferty handlowe i przygotowywałem prezentacje, które przedstawiałem na spotkaniach biznesowych. Posiadam doświadczenie w pracy samodzielnej jak i zespołowej a także w kierowaniu zespołem pracowników, zajmowałem się również gospodarką magazynową i związaną z nią księgowością w zakresie obrotu paszami , nawozami i chemicznymi środkami ochrony roślin. Mam praktykę w prowadzeniu pojazdów osobowych jak i dostawczych (kilkanaście lat prawo jazdy kat. ABT poparte bezkolizyjną jazdą). Znam bardzo dobrze obsługę komputera środowisko Windows + pakiet Office i sieć Internet. Moim hobby jest fotografia cyfrowa i obróbka zdjęć w programach graficznych.
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Cechy organizacyjne: dobra organizacja pracy, gotowość do podejmowania nowych wyzwań, sumienność, cierpliwość, komunikatywność, umiejętność negocjacji, bardzo dobra praca w zespole

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

SZUKAM PRACY W GOSPODARSTWIE ROLNYM PRZY HODOWLI I OPIECE NAD ZWIERZĘTAMI.DOŚWIADCZENIE W UDOJU KRÓW.OBSŁUGA MASZYN ROLNICZYCH KAŻDEGO RODZAJU KOMBAJN ZBOŻOWY,CIĄGNIK,ŁADOWARKI,KOMBAJN DO BURAKÓW,OPRYSKIWACZ.NAPRAWA MASZYN ROLNICZYCH.DOBRA UMIEJĘTNOŚĆ SPAWANIA ELEKTRYCZNIE I MIG-MAG.ZŁOTA RĄCZKA:)

MARIUSZ

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Agronom, kierowca, traktorzysta

Należę do osób bardzo dobrze zorganizowanych, kompetentnych, przedsiębiorczych, odpowiedzialnych oraz dyspozycyjnych. Jestem osobą otwartą w kontaktach międzyludzkich oraz asertywną. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, uczciwość i rzetelność, oraz wytrwałość w skutecznej realizacji zamierzonych celów. Zawsze sumiennie wykonuję powierzone mi obowiązki i zadania.

Dominik

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy