Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Studia zakończyłem z wynikiem dobry plus na dyplomie. Podczas studiów zapoznałem się z szeroką wiedzą teoretyczną z zakresu techniki rolniczej, ochrony roślin oraz produkcji nasiennej. Odbyłem sześcio miesięczną praktykę studencką w Wielkiej Brytanii w firmie Kernock Park Plants jednej z największych w tym kraju firm zajmujących się produkcją sadzonek , oraz dwu miesięczną praktykę w Zakładzie Doświadczalnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Złotnikach. W firmie Kernock Park pracowałem również wciągu 2008 roku podczas urlopu dziekańskiego. Mimo ukończenia uczelni wyższej nadal chcę się rozwijać i kształcić w związku z czym w październiku tego roku podjąłem dalszą naukę na studiach podyplomowych o kierunku -Zarządzanie Marketingowe na Rynku Business to Business na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. To studium dostarcza specjalistycznej wiedzy i doskonali umiejętności potrzebne do budowania strategii, zarządzania relacjami z klientem, komunikacją z rynkiem i sprzedażą. Zawsze staram się wykorzystać całą moją wiedzę by osiągnąć wybrany cel i nigdy się nie poddaję.


O MNIE

Język hiszpański - poczatkujący. Obsługa komputera: Windows 98, 2000, XP, Vista. Programy: Microsoft Office, Open Office. Prawo jazdy kat. B. Umiejętność planowania oraz zarządzania własną pracą. Umiejętność pracy w zespole Otwarty stosunek do innych pracowników. Pozytywne nastawienie do klienta Umiejętność komunikowania się i kształtowania dobrych relacji między ludźmi. Kreatywność, Uczciwość, Rzetelność, Lojalność, Dokładność, Systematyczność.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier Rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Rolnictwo - specjalność Agronomia
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Studia Podyplomowe
Nazwa szkoły: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zarządzanie Marketingowe na Rynku Business-to-Business

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik administracyjny (stażysta)
Firma: Sąd Rejonowy w Poznaniu
Obowiązki: Wykonywanie czynności kancelaryjnych w jednostkach org. Sądu, obsługa petentów, sporządzanie wokand, protokołowanie, wykonywanie zarządzeń sędziego, odnotowywanie spraw w odpowiednich urządzeniach ewidencyjnych, wprowadzanie danych do komputera, archiwizowanie akt.
1234 - 1234
Stanowisko: Asystent w biurze rachunkowym
Firma: Biuro rachunkowe H&M
Obowiązki: Adresowanie korespondencji z US, numerowanie i archiwizacja dokumentów, pomoc przy wprowadzaniu do systemu bieżących dokumentów, pomoc przy sporządzaniu rozliczeń.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik ds. obsługi klienta, kontroli jakości i wysyłki
Firma: Kernock Park Plants (UK)
Obowiązki: Kontrola dokumentów transportowych, znakowanie i kontrola produktów, telefoniczna obsługa klientów, informowanie o przeszkodach w realizacji zamówień, wydawanie przesyłek kurierom oraz klientom indywidualnym.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktyka zawodowa
Firma: Zakład Doświadczalny w Złotnikach
Obowiązki: Wykonywanie prac badawczych.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik działu kontroli jakości i wysyłki
Firma: Gardeners Kitchen (UK)
Obowiązki: Kontrola jakości produktów, przygotowywanie produktów do wysyłki.
1234 - 1234
Stanowisko: Kasjer/Sprzedawca/Pracownik ds. wprowadzania danych.
Firma: DSM Mateo
Obowiązki: 2002 - 2004 kasjer/sprzedawca - obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów oraz dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów. 2004 - 2006 pracownik ds. wprowadzania danych - wprowadzanie i analiza danych, tworzenie wykresów, tabel oraz prezentacji multimedialnych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Ponad 25 lat doswiadczenia zawodowego praca glownie w produkcji zwierzecej jestem osoba w pelni profesjonalna angazuje sie w prace i staram sie wykonywac powiezone zadania z jak najlepszym wynikiem .Posiadam umiejetnosc kierowania zespolem pracownikow jestem osoba kulturalna aklimatyzuje sie szybko w nowym otoczeniu i co uwazam za bardzo wazne lubie pracowac w rolnictwie ponadto bardzo szybko ucze sie wszelkich nowinek.

Pawel

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: instruktor jeździectwa

jestem zootechnikiem z wieloletnim doświadczeniem jako hodowca głównie koni i kóz.Dobrze znam się na rozrodzie zwierząt. Umiem obsługiwać komputer. Nawiązuję dobre relacje z ludźmi - klientami a umiejętność tę zdobyłam pracując jako instruktor jeździectwa i w handlu.

Sabina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Do uzgodnienia

Jestem zootechnikiem, obecnie oczekuję na obronę pracy magisterskiej. Moją specjalizacją jest żywienie zwierząt. Odbyłam praktyki zawodowe na fermie brojlerów kurzych oraz w stadninie koni. Poszukuję pracy związanej z moim kierunkiem studiów w okolicach Poznania, Gniezna, Buku lub Stęszewa.Moje zalety to uczciwość, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy